Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

NVA rīko karjeras nedēļu “Pilnveido prasmes, ieguldi nākotnē!”

No šodienas līdz 27.janvārim Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) rīko karjeras nedēļu “Pilnveido prasmes, ieguldi nākotnē!”, informēja NVA.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Piedalīties karjeras nedēļas pasākumos var ikviens interesents, kurš vēlas apgūt jaunas prasmes, domā par savas karjeras plānošanu un veiksmīgu attīstību vai meklē darbu. Šogad būs pasākumi ne vien darba meklētājiem, bet arī darba devējiem un nodarbinātajiem.

Karjeras nedēļā norisināsies tiešsaistes semināri par NVA darba devējiem piedāvātajiem personāla atlases pakalpojumiem un iespēju nodarbinātajiem ar NVA atbalstu apgūt jaunas prasmes, notiks NVA karjeras konsultantu praktiskie semināri un meistarklases darba meklēšanas, karjeras plānošanas un darba tirgus pieprasījuma prognozēšanas jautājumos, tiks rīkotas tikšanās par darba un karjeras iespējām tautsaimniecības nozarēs – medicīnā, inženierzinātnēs, informācijas un komunikācijas tehnoloģijās, kā arī valsts pārvaldē.

Karjeras nedēļas laikā NVA eksperti un karjeras konsultanti informēs, kādas profesijas būs pieprasītas nākotnē, kādas mūsdienīgas platformas izmanto darba tirgus prognozēšanā, kā apzināt savus resursus un kompetences darba meklēšanā, izvirzīt karjeras mērķus un motivēt sevi tos sasniegt.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

NVA karjeras nedēļas pasākumi norisināsies tiešsaistē “Zoom” platformā.

Šodien no pulksten 11 norisināsies seminārs darba devējiem “Nodarbinātības valsts aģentūras personāla atlases pakalpojumi darba devējiem”. Semināra dalībnieki tiks informēti par NVA atbalstu vajadzīgo darbinieku piesaistē un apmācībā, NVA rīkotajām atlasēm un tikšanās ar darba meklētājiem gan klātienē, gan tiešsaistē, uzzinās, kā izmantot NVA CV un vakanču portāla iespējas, patstāvīgi reģistrējot vakances un meklējot atbilstošus darbiniekus.

Savukārt no pulksten 16 norisināsies tikšanās ar Latvijas Universitātes (LU) Rīgas medicīnas koledžas pārstāvi “Nākotnes perspektīva: medicīnas nozare”. Tikšanās dalībnieki uzzinās par iespēju apgūt māsas palīga profesiju, ko LU Rīgas medicīnas koledžā organizē NVA pēc Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas un Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas pieprasījuma, par iespējām apgūt ārstniecības iestādēs pieprasītās ārsta palīga, masiera un optometrista asistenta profesijas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

24.janvārī pulksten 11 norisināsies seminārs nodarbinātajiem “Nodarbinātības valsts aģentūras organizētās apmācības nodarbinātajiem”. Seminārā runa būs par NVA piedāvātajām mācību iespējām strādājošajiem, lai darba tirgū pieprasītās prasmes viņi ar valsts atbalstu varētu apgūt izglītības iestādēs Latvijā vai starptautiski atzītajās tiešsaistes mācību platformās.

24.janvārī pulksten 16 norisināsies tikšanās ar SIA “EIS group Latvia” “Nākotnes perspektīva: informācijas un komunikācijas tehnoloģiju nozare”. SIA “EIS Group” ir globāls un inovatīvs IT produkta uzņēmums, tiešsaistes tikšanās dalībnieki tiks informēti par darba iespējām IKT nozarē, uzzinās vairāk par aktuālajām vakancēm uzņēmumā.

25.janvārī pulksten 11 norisināsies seminārs “Pieprasītākās profesijas īstermiņa darba tirgus prognozē”. Informācija par darba tirgus situāciju, tendencēm un prognozēm tagad ir pieejama darba tirgus prognožu analīzes platformā – “prognozes.nva.gov.lv” un “prognozes.em.gov.lv”. Prognožu platformā iekļautā informācija ikvienam interesentam var palīdzēt profesijas izvēlē un karjeras plānošanā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

25.janvārī pulksten 16 norisināsies tikšanās ar Ieslodzījuma lietu pārvaldes, Valsts policijas un Nacionālo bruņoto spēku pārstāvjiem. Valsts pārvaldes struktūrās – Valsts policijā, Ieslodzījumu lietu pārvaldē un Nacionālajos bruņotajos spēkos – ir vakances, kurās iespējams īstenot savu redzējumu par valsts aizsardzību un drošību.

26.janvārī pulksten 11 norisināsies meistarklase “Savu resursu un kompetenču apzināšana veiksmīgiem darba meklējumiem”. Meistarklasē būs iespēja izpildīt vairākus praktiskus uzdevumus, kas palīdzēs izprast savus resursus un kompetences.

26.janvārī pulksten 16 norisināsies tikšanās ar SIA “Aerones Engineering” pārstāvjiem “Nākotnes perspektīva: inženierzinātņu nozare”. 27.janvārī pulksten 11 norisināsies meistarklase “Karjeras mērķu izvirzīšana un sasniegšana”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

NVA Karjeras nedēļas tiešsaistes pasākumiem interesenti aicināti pieteikties, izvēloties interesējošo aktivitāti un aizpildot pieteikuma anketu NVA tīmekļvietnes sadaļā “Karjeras nedēļa 2023”.

NVA filiāles visā Latvijā rīkos arī klātienes seminārus gan darba devējiem un nodarbinātajiem, gan darba meklētājiem par NVA atbalstu personāla piesaistē, mācību iespējām, darba tirgus prognozēm, darba meklēšanas metodēm un savas karjeras vadību.

Vairāk informācijas: nva.gov.lv

Foto: NVA

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.