Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Otrajā adventē Tornis aicina uz koncertu “Klusuma mūzika”

10. decembrī pulksten 15 Jelgavas Sv. Trīsvienības baznīcas tornī uzstāsies duets “Infini” ar koncertprogrammu “Klusuma mūzika”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jelgavas iedzīvotāji un viesi aicināti otro adventi sagaidīt īpašā noskaņā tuvāk debesjumam, Torņa skatu laukumā klausoties liegās un maigās ķeltu arfas un čella skaņas dueta “Infini”.

Duets “ I n f i n i”  lepojas ar nu jau trešo pastāvēšanas gadu, kas izgaismojis jaunu cēlienu muzikālajā ceļā. Tieši šogad duets izdevis debijas albumu “Sekvences”,  kas pieejams visās populārākajās straumēšanas platformās. Cienot mūzikas instrumentu akadēmisko skanējumu, Dārta un Ieva vēlas klausītājiem atklāt, cik daudzpusīgi un žanriski dažādi spēj skanēt šī instrumentu savienība. Dueta repertuāru veido orģinālmūzika, ko izdaiļo pasaules mūzikas pērles, sākot no prelūdijām līdz pat popmūzikas un rokmūzikas motīviem. Gada izskaņa ir tas laiks, kad “Infini” aicina ieklausīties instrumentiem vispiestāvošākajās vibrācijās – Ziemassvētku notīs.

Viesojoties Tornī, ķeltu arfa un čells radīs “Klusuma mūziku” – melodiski svinīgu gaisotni, kurā atpazīstamas Ziemassvētku melodijas savīsies ar dueta apdarēm un improvizācijām, ļaujot sajust, cik skaisti skan klusums starp stīgām, klausītāju un Torņa majestātisko auru.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Koncerts aicinās ļauties meditatīvam baudījumam, kad ķeltu arfas maģiskais skanējums, sarunājoties ar čella brīnumaino mieru, klausītājos raisot mīļu un sapņainu svētku sajūtu.

Stīgu skaņas radīs: ķeltu arfa – Dārta Zvanere, čells –  Ieva Buiķe.

Biļešu cena 28 eiro, bērniem līdz septiņu gadu vecumam – bez maksas. Biļetes ir iespējams iegādāties Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas torņa pirmajā stāvā otrdienās no pulksten 10 līdz 18, no trešdienas līdz sestdienai no pulksten 10 līdz 20, svētdienās no pulksten 11 līdz 18 vai piesakot rezervāciju pa epastu tic@tornis.jelgava.lv . Vairāk informācijas pa tālruni 63005447.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pasākuma laikā notiks foto uzņemšana un/ vai filmēšana ar mērķi informēt sabiedrību par aktivitātes norisi, kā arī arhīva uzkrāšanas, dokumentēšanas, saglabāšanas vajadzībām un publicitātes materiālu veidošanai.

Informācija par datu apstrādi Jelgavas valstspilsētas pašvaldībā pieejama tīmekļa vietnē: Personas datu apstrāde – Jelgava

Informāciju sagatavoja Jelgavas valstspilsētas pašvaldības iestāde “Jelgavas reģionālais tūrisma centrs”

Foto: “Jelgavas reģionālais tūrisma centrs”

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.