Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Pārbaudot automašīnas Jelgavas un Dobeles novadu pierobežā, policija un robežsardze konstatē pārkāpumus

Šā gada 22. decembrī no pulksten 10.00 līdz pulksten 16.00 Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Dienvidzemgales iecirkņa likumsargi, sadarbībā ar kolēģiem no Valsts policijas Satiksmes drošības pārvaldes Speciālo uzdevumu nodaļas, Valsts robežsardzes un Lietuvas policijas Šauļu galvenā komisariāta, patrulēja Jelgavas un Dobeles novadu pierobežas teritorijā. Šo pārbaužu mērķis bija uzraudzīt satiksmes drošību pierobežā, tostarp pārliecināties par transportlīdzekļu tehnisko stāvokli, informē Valsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļas vecākā speciāliste Gita Gžibovska.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kopumā sešu stundu laikā tika pārbaudīti 98 transportlīdzekļi, to vidū arī viens pasažieru autobuss, un 162 personas. Tika konstatēti dažādi pārkāpumi un uzsākti kopumā 18 administratīvo pārkāpumu procesi, no tiem 12 uzsākti saistībā ar kravas svara ierobežojumu pārkāpumiem, viens – par ceļošanu ar nederīgu dokumentu, divi – par braukšanu ar transportlīdzekli, kuram nav veikta transportlīdzekļa īpašnieka obligātā civiltiesiskā transportlīdzekļa apdrošināšana (OCTA), divi – par automašīnas pārvietošanos ar nederīgu tehnisko apskati un viens – par ātruma pārsniegšanu.

Tā piemēram, Valsts policija par ātruma pārsniegšanu kādam vadītājam piemēroja 40 eiro sodu; par braukšanu ar transportlīdzekli, kuram nav tehniskā apskate, personām piemēroti 60 eiro un 55 eiro lieli sodi. Savukārt par braukšanu ar transportlīdzekli, kuram nav OCTA, automašīnas vadītājam tika piemērots 90 eiro sods, bet īpašniekam – 370 eiro sods.

Foto: no arhīva

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.