Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Pie Jelgavas Svētās Trīsvienības baznīcas torņa uzstādīts multifunkcionāls servisa punkts

Pilsētas iedzīvotajiem un viesiem pie Jelgavas Svētās Trīsvienības baznīcas torņa pagalma pusē ir pieejams mobils multifunkcionāls servisa punkts. Tajā ikviens bez maksas var uzlādēt viedierīces, lietot bezvadu internetu, velosipēda riepās uzpildīt gaisu vai veikt nelielu velosipēda remontu, informē Jelgavas reģionālajā Tūrisma centrā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Multifunkcionālais servisa punkts tiek darbināts ar saules baterijām. Šeit ikvienam bez maksas ir  pieejams bezvadu interneta tīkls (Wi-Fi) un tīkla lietošana ir bez paroles. Tāpat pie servisa punkta ir iespējama bezmaksas viedierīču uzlāde, izmantojot USB portu. Multifunkcionālais stends ir draudzīgs velobraucējiem. Proti, tas ir aprīkots ar velo instrumentu komplektu, lai riteņbraucēji var veikt nelielu velosipēdu tehnisko apkopi un riepu uzpildi ar gaisu.

Servisa punkts ir pieejams visu gadu, katru dienu bez darba laika ierobežojuma. Drošības apsvērumu dēļ, servisa punktam tiek veikta video novērošana.

Multifunkcionālais servisa punkts iegādāts ar Interreg V-A Latvijas-Lietuvas programma 2014. – 2020. gadam fonda atbalstu projekta “Kopīgs pārrobežu tūrisma piedāvājums “Saules ceļš”” ietvaros. Projekta īstenošanā iesaistīti trīs partneri – Jelgavas pilsētas pašvaldība sadarbībā ar Jelgavas reģionālo Tūrisma centru, Jonišķu tūrisma informācijas un biznesa centrs un Šauļu tūrisma informācijas centrs.

Foto: Jelgavas reģionālajā Tūrisma centrs

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.