Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Pie Svētes palienes laipām uzstādītas atgādinājuma zīmes “Esi atbildīgs!” suņu saimniekiem

Pie Svētes palienes pļavu pastaigu laipām uzstādītas astoņas brīdinājuma zīmes ar atgādinājumu suņu īpašniekiem, ka aiz sava mīluļa ir jāsavāc atstātie izkārnījumi.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pašvaldības iestādē “Pilsētsaimniecība” skaidro, ka suņu saimnieki labprāt apmeklē pastaigu laipas, taču šovasar aktualizējusies problēma, ka viņi nesavāc sava mīluļa ekskrementus, tādējādi radot neērtības un nepatīkamus skatus citiem apmeklētājiem.

Jāatgādina, ka pie uzejām uz laipām ir atkritumu urnas, kurās var izmest suņu ekskrementus. Savukārt vietās, kur speciālās urnas nav pieejamas, ekskrementus var mest nešķiroto sadzīves atkritumu konteinerā.

Jelgavā šobrīd ir uzstādītas 43 dzīvnieku ekskrementu urnas, kuras apsaimnieko gan “Pilsētsaimniecība”, gan SIA “Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde”. Šīs urnas tiek iztukšotas katru dienu, nepieciešamības gadījumā arī izmazgātas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pilsētā izvietoto ekskrementu urnu plāns ir pieejams “Pilsētsaimniecības” tīmekļvietnē www.pilsetsaimnieciba.lv ŠEIT.

Jāatgādina, ka saskaņā ar saistošajiem noteikumiem “Par mājdzīvnieku turēšanu Jelgavas pilsētā” ir aizliegts atrasties ar suni bez pavadas Jelgavas publiskajā ārtelpā, izņemot suņu pastaigu laukumus un mežus. Atrasties ar suni bez pavadas gan ir aizliegts Langervaldes meža labiekārtotajā teritorijā, bet ieeja ar suni aizliegta Pasta salas teritorijā. Apdzīvotās vietās saimniekiem ir jāsavāc sava mājdzīvnieka ekskrementi.

Ziņu sagatavoja “Pilsētsaimniecība”

Foto: “Pilsētsaimniecība”

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.