Pozitīvs lietderības koeficients “Zemgale/LBTU” hokejistiem Latvijas izlasē

Jelgavas hokeja komandas “Zemgale/LBTU” hokejisti Kristaps Roķis un Renarts Džerods Alksnis Latvijas valstsvienības sastāvā “Kaufland” kausa izcīņas turnīrā atzīmējās ar pozitīvo lietderības koeficientu.

Aizvadītās brīvdienās Latvijas hokeja valstsvienība Slovākijas galvaspilsētā Bratislavā piedalījās “Kaufland” kausa izcīņā, aizvadot spēles pret Norvēģijas un mājinieku izlasēm.

Norvēģus latvieši pārspēja ar rezultātu 5:0 (3:0; 2:0; 0:0), bet Slovākijas valstsvienībai piekāpās ar rezultātu 0:3 (0:2; 0:0; 0:1). Abu spēļu rezultātā Latvijas valstsvienība “Kaufland” kausa izcīņā ieņēma otro vietu.

“Zemgale/LBTU” aizsargs Renarts Džerods Alksnis spēlē pret Norvēģiju aizvadīja 8 minūtes un 45 sekundes, atdodot 1 rezultatīvu piespēli un noslēdzot spēli pozitīvu lietderības koeficientu +2. Spēlē pret Slovākiju viņš aizvadīja tikai 6 sekundes, paliekot ar neitrālu lietderības koeficientu.

“Zemgale/LBTU” uzbrucējs Kristaps Roķis spēlē pret Norvēģiju aizvadīja 9 minūtes un 5 sekundes, bet cīņā ar slovākiem – 7 minūtes un 45 sekundes. Spēlē pret norvēģiem viņš tika pie pozitīva lietderības koeficientā +1 un nezaudēja to cīņā pret mājiniekiem. Kristaps abās spēlēs piedalījās 14 iemetienos, bet uzvarēja – 4.

Jelgavnieks Renārs Krastenbergs spēlē pret Norvēģiju guva vārtus un visu turnīru aizvadīja ar pozitīvu lietderības koeficientu +2, lai arī uz sodīto soliņa aizvadīja 4 minūtes. Vēl viens jelgavnieks, aizsargs Daniels Goršanovs, turnīru aizvadīja ar pozitīvu lietderības koeficientu +1.