Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Profilaktiskajos ceļu satiksmes uzraudzības pasākumos fiksēti vairāki autovadītāji bez tiesībām vadīt transportlīdzekli

Attēlam ilustratīva nozīme

Profilaktiskajos ceļu satiksmes uzraudzības pasākumos laikā no 23. līdz 26. februārim Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes amatpersonas kopumā pārbaudīja ap 880 transportlīdzekļu vadītājus Bauskā, Jelgavā, Aizkrauklē, Dobelē un Tukumā, konstatējot vairākus autovadītājus bez tiesībām vadīt transportlīdzekli. Fiksēti arī tādi pārkāpumi kā transportlīdzekļa vadīšana, nepiesprādzējoties ar drošības jostu, konstatēts autovadītājs alkohola reibumā, arī dalība ceļu satiksmē bez OCTA un citi pārkāpumi. Valsts policija regulāri veic šāda veida profilaktiskos uzraudzības pasākumus ceļu satiksmes jomā, un tie sagaidāmi arī turpmāk dažādās vietās un laika periodos, informē Valsts policija.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

23. un 24. februārī Jelgavā un Bauskā kopumā pārbaudītas teju 430 automašīnas, kuru starp Jelgavā pārkāpumi netika konstatēti, savukārt Bauskā konstatēti 3 autovadītāji bez tiesībām piedalīties ceļu satiksmē, proti, konstatētas divas personas, kurām nav transportlīdzekļa vadītāja apliecība un viena persona, kura vadīja transportlīdzekli ar nederīgu vadītāja apliecību, tāpat fiksēts viens autovadītājs, kurš piedalījās ceļu satiksmē ar neatbilstošu riepu protektora dziļumu.

24. februārī pārbaude veikta arī Aizkrauklē, kur no 76 pārbaudītiem transportlīdzekļiem fiksēti seši pārkāpumi – trīs gadījumos konstatētas personas vadām transportlīdzekli bez vadītāja apliecības, pārējos gadījumos fiksēts viens transportlīdzeklis bez OCTA, viens bez gaismām un viens autovadītājs, kurš piedalījās ceļu satiksmē bez piesprādzētas drošības jostas.

25. februārī profilaktiskās pārbaudes ceļu satiksmes jomā veiktas Bauskā, kur no teju 140 pārbaudītiem autovadītājiem, konstatēts viens ātruma pārkāpums un Dobelē, kur no teju 50 pārbaudītiem transportlīdzekļiem, fiksēts viens autovadītājs alkohola reibumā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Tāpat Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes amatpersonas profilaktiskos ceļu satiksmes uzraudzības pasākumus veica Jelgavā un Tukumā arī 26. februārī, pārbaudot ap 180 transportlīdzekļu, fiksējot Jelgavā divus pārkāpumus – vienā gadījumā transportlīdzekļa vadītājam nebija drošības josta un otrā gadījumā pie stūres bija sēdusies personai, kurai stājies spēkā liegums vadīt transportlīdzekli, savukārt Tukumā šīs pārbaudes laikā pārkāpumi netika konstatēti.

Visos fiksētajos gadījumos, atbilstoši pārkāpumiem, sākti administratīvie procesi.

Valsts policija vērš uzmanību, ka šādi profilaktiskie ceļu satiksmes uzraudzības pasākumi periodiski tiek rīkoti dažādās vietās Latvijā un sagaidāmi jebkurā diennakts brīdī arī turpmāk, lai konstatētu un novērstu ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumus, rūpēs par iedzīvotāju drošību.

Foto: no arhīva

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.