Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Slēgs Jelgavas 7. pasta nodaļu

VAS “Latvijas Pasts” nolēmis no 13. jūlija slēgt Jelgavas 7. pasta nodaļu, informē pašvaldība. Klienti turpmāk aicināti izmantot pasta centra “Jelgava” pakalpojumus Katoļu ielā 2b.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jelgavas 7. pasta nodaļa Satiksmes ielā 59a kopš 2021. gada strādā ar ikgadējiem zaudējumiem, kas pārsniedz 4100 eiro gadā, un šajā periodā nodaļas klātienes apmeklējums samazinājies par 30 procentiem.

“Turklāt daļa pasta nodaļas klientu izvēlas sūtījumus saņemt pakomātos – viens no jaunajiem modernajiem āra pakomātiem atrodas 200 metru attālumā no Jelgavas 7. pasta nodaļas telpām, un jau drīzumā šajā teritorijā, Dobeles šosejā 47a, plānota vēl viena jauna pakomāta izvietošana. Tāpēc, lai pielāgotos reālajam pakalpojumu pieprasījumam un novērstu turpmākos zaudējumus, pieņemts lēmums no 13. jūlija Jelgavas 7. pasta nodaļu pievienot pasta centram “Jelgava” Katoļu ielā 2b. Tas nozīmē, ka Jelgavas 7. pasta nodaļas teritorijas klienti pasta centrā “Jelgava” varēs saņemt sūtījumus, kas neatbilst ievietošanai pakomātos, bet visus pārējos pasta pakalpojumus iespējams saņemt arī jebkurā citā Jelgavas pasta nodaļā. Finanšu pakalpojumi, tostarp pensiju un pabalstu saņemšana, nav piesaistīti konkrētai pasta nodaļai – tos klientam iespējams saņemt ikvienā pasta nodaļā neatkarīgi no atrašanās vietas visā valsts teritorijā,” skaidro “Latvijas Pasts” Ārējo komunikāciju vadības daļas vadītāja Gundega Vārpa.

Pasta centrs “Jelgava” strādā katru darba dienu no pulksten 8 līdz 19, savukārt Jelgavas 24. pasta nodaļa, kas atrodas netālu no 7. pasta nodaļas, Dobeles šosejā 7, ir atvērta no pirmdienas līdz piektdienai no pulksten 8 līdz 18 un sestdienās no pulksten 9 līdz 13.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kā uzver uzņēmumā, Jelgavas 7. pasta nodaļas darbiniekiem piedāvāts turpināt darbu citās “Latvijas Pasta” struktūrvienībās.

Foto: Jelgava.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.