Strīdīgs sods noved pie “FS Jelgava” zaudējuma (FOTO, VIDEO)

Futbola komanda “FS Jelgava” savās mājās pieļāva kļūdu bumbas piespēlē, kas noveda pie 11 metru soda sitiena un zaudējuma FK “Metta” ar rezultātu 0:1 (0:1; 0:0) “Tonybet” Virslīgas 3. kārtas spēlē.

Jelgavnieki uzsāka spēli ar spiedienu uz FK “Metta” vārtiem, bet līdz jēdzīgiem sitieniem uz vārtiem netika. Spēles 20. minūtē mājinieki pieļāva kļūdu savstarpējā saspēlē, kuras rezultātā viesu uzbrucējs Kristofers Reķis nokļuva soda laukumā un cīņā ar “FS Jelgava” spēlētājiem nokrita uz mākslīgā seguma.

Galvenais tiesnesis Aleksandrs Anufrijevs piesprieda 11 metru soda sitienu, neskatoties uz protestiem no jelgavnieku puses. Ņemot vērā, ka spēlē nebija “VAR” sistēmas, tad “FS Jelgava” protestus nebija iespējams pārbaudīt un soda sitienu precīzi izpildīja Mohamets Korreja – 0:1.

“FS Jelgava” spēlētāji guva nepatīkamu psiholoģisko triecienu un spēja to pārvarēt tikai otrajā puslaikā, mēģinot šturmēt “FK Metta” vārtus. Diemžēl līdz spēles beigām neizdevās gūt vārtus un Jelgavas futbolisti bija spiesti piedzīvot zaudējumu.

Nepatīkamais zaudējums komandai ir ātri jāpārdzīvo un jāsāk gatavoties jau nākamajai spēlei, kura tiks aizvadīta 3. aprīlī izbraukumā pret “FC RFS” Rīgā.