Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Svētku brīvdienās noteiktas darba laika izmaiņas bibliotēkām, muzejiem un tūrisma objektiem

Līgo svētku brīvdienās noteiktas darba laika izmaiņas Jelgavas bibliotēkām, muzejiem, Jelgavas Svētās Trīsvienības baznīcas tornim, Jelgavas Vecpilsētas mājai un Dzīvesziņas un aroda sētai, informē pašvaldība.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jelgavas pilsētas bibliotēka apmeklētājus 22. jūnijā gaidīs no pulksten 10 līdz 16. Tāpat bibliotēkas filiāles – Miezītes bibliotēka un Pārlielupes bibliotēka – 22. jūnijā strādās no 10 līdz 16. Savukārt bērnu un jauniešu bibliotēka “Zinītis” 22. jūnijā būs atvērta no pulksten 9 līdz 15. Svētku dienās – 23. jūnijā un 24. jūnijā –  bibliotēkas būs slēgtas.

Savukārt Ādolfa Alunāna memoriālais muzejs 22. jūnijā strādās no 10 līdz 16, bet Ģederta Eliasa Jelgavas vēstures un mākslas muzejs šajā dienā apmeklētājus gaidīs no pulksten 11 līdz 18. Abi muzeji Līgo dienā un Jāņu dienā būs slēgti, bet 25. jūnijā strādās pēc ierastā darba laika – Ādolfa Alunāna memoriālais muzejs no pulksten 10 līdz 17 un Ģederta Eliasa Jelgavas vēstures un mākslas muzejs no pulksten 11 līdz 19.

Svētku brīvdienās mainīts darba laiks arī Jelgavas Svētās Trīsvienības baznīcas tornim, Jelgavas Vecpilsētas mājai un Dzīvesziņas un arodu sētai. Tūrisma objekti 23. jūnijā un 24. jūnijā būs slēgti. Svētdien, 25. jūnijā, Jelgavas Svētās Trīsvienības baznīcas tornī apmeklētājiem no pulksten 10 līdz 20 būs pieejams tūrisma centrs, skatu laukums un izstāžu zāle. Savukārt torņa ekspozīcijas būs apskatāmas no pulksten 10 līdz 18. Bet Jelgavas Vecpilsētas māja 25. jūnijā būs atvērta no pulksten 11 līdz 17. Dzīvesziņas un aroda sēta 25. jūnijā būs slēgta.

Foto: Jelgava.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.