Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Tiesu izpildītāju dienā bez maksas konsultēs par atbrīvošanos no parādsaistībām

17. martā, Tiesu izpildītāju dienā, iedzīvotāji bez maksas varēs saņemt Latvijas Zvērinātu tiesu izpildītāju padomes (LZTIP) konsultācijas par jautājumiem, kas saistīti ar fiziskās personas atbrīvošanu no parādsaistībām un parādu pārvaldību, informē Latvijas Zvērinātu tiesu izpildītāju padome.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Tiesu izpildītāju dienas mērķis ir sniegt plašāku informāciju par tiesu izpildītāju darbu Latvijā un dot iespēju cilvēkiem bez maksas saņemt juridiskās konsultācijas parādu atmaksas jautājumos.

Jāņem vērā, ka konsultācijas būs iespējams saņemt no pulksten 9 līdz 17, zvanot pa tālruni 67290005, vai rakstot uz e-pastu tidienas@lzti.lv, kā arī lietotnē “WhatsApp” pa tālruni 27840355, tāpat saziņai var izmantot LZTIP lapu sociālajā tīklā Facebook.

LZTIP atgādina, ka pagājušā gada 28. jūnijā tika izsludināts jauns likums par fiziskās personas atbrīvošanu no parādsaistībām, kas paredz jaunu regulējumu finansiālajās grūtībās nonākušām personām, kuras nespēj nokārtot savas parādsaistības.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jaunajā regulējumā parādsaistību dzēšanas iespējas fiziskām personām ir iespējams izmantot jau no šā gada 1. janvāra. Jaunais regulējums attiecas uz parādsaistībām, kuru kopējais apmērs pārsniedz vienu valstī noteikto minimālo mēneša darba algu jeb 500 eiro, bet nepārsniedz 5000 eiro.

Foto : Latvijas Zvērinātu tiesu izpildītāju padome

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.