Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Viltus mīlnieka krimināllietu par sieviešu apkrāpšanu turpinās iztiesāt novembrī

Attēlam ilustratīva nozīme

Krimināllietu pret vīrieti, kurš vairāku gadu garumā no interneta portālos iepazītām jaunām sievietēm izkrāpis aptuveni 150 000 eiro, Rīgas pilsētas tiesa Vidzemes priekšpilsētā turpinās skatīt 16.novembrī pulksten 11, aģentūra LETA noskaidroja tiesā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Lietā Guntis Punkstiņš apsūdzēts par krāpšanu lielā apmērā. Par cietušajām atzītas 14 sievietes.

Apsūdzība liecina, ka vīrietis laikā no 2014. līdz 2018.gadam dažādās iepazīšanās vietnēs iepazinās ar cietušajām. Punkstiņš, iegūstot cietušo uzticību, lūdza aizdot viņam naudu, it kā nekustamā īpašuma iegādei, darījumu veikšanai, kā arī norādot citus iemeslus, kāpēc viņam nepieciešama nauda.

Būdamas maldinātas, cietušās ne tikai nodeva apsūdzētajam uzkrātos naudas līdzekļus, bet arī naudu, kuru bija saņēmušas no radiniekiem un dažādām kredītiestādēm.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Aizdoto naudu vīrietis cietušajām neatmaksāja.

Par minēto noziegumu var piemērot brīvības atņemšanu no diviem līdz desmit gadiem.

Apsūdzētais dzimis 1983.gadā un iepriekš sodīts par huligānismu. Izmeklēšanā iegūta informācija liecina, ka vīrietis potenciālās upures bija atradis dažādos iepazīšanās portālos. Ņemot vērā viņa patīkamo izskatu un uzmanības apliecinājumus ziedu un dažādu dāvanu veidā, vīrietis jau pēc dažām tikšanās reizēm prata iemantot jauno sieviešu uzticību un labvēlību.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Policija noskaidrojusi, ka daudzos gadījumos vīrietis bija slēpis savu identitāti, nosaucot citu vārdu. Arī stāsti par viņa nodarbošanos un citas detaļas atšķīrušās. Vienlaikus vīrietis sarakstījies un ticies pat ar piecām sievietēm, rūpīgi slēpjot savu paralēlo dzīvi.

Apsūdzētais iepriekš intervijā portālam “jauns.lv” noliedzis naudas izkrāpšanu. Viņam bijuši aizdevumu līgumi, kuros ir rakstīts viņa vārds un uzvārds, kā arī otras puses vārds un uzvārds.

Apsūdzētais gan nenoliedzis, ka ar daļu no personām iepazinies internetā, bet ne jau ar mērķi aizņemties naudu. “Tālāk – kā situācija ievirzījās, tā viņa ievirzījās. Neuzskatu, ka es būtu kādu apzināti centies krāpt,” norādījis Punkstiņš.

Foto: pixabay.com

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.