“Zemgale Juniors” atspēlējas, bet beigās zaudē “HS Kurbads” (FOTO)

Jelgavas hokeja komanda “Zemgale Juniors” 01. oktobrī savās mājās “Junioru Attīstības hokeja līgas” (JAHL) regulārā čempionāta spēlē spēja atspēlēties un izvirzīties vadībā pret “HS Kurbads”, bet spēles galotnē piedzīvoja zaudēju ar rezultātu 3:6 (0:1; 3:1; 0:4).

“HS Kurbads” šobrīd ir JAHL līdervienība un spēlē pret jelgavniekiem to sastāvā spēlēja seši “Optibet” Baltijas līgas komandas spēlētāji. “Zemgale Juniors” arī nevarēja sūdzēties par papildspēkiem, jo to sastāvā bija četri “Zemgale/LBTU” hokejisti.

Līdzvērtīgu komandu cīņā pirmajā trešdaļā veiksmīgāki bija viesi, kuru uzbrucējs Emīls Masteik spēles nogriežņa beigās atklāja spēles rezultātu – 0:1.

Otrajā trešdaļā turpinājās bezkompromisa cīņa bez vārtu guvumiem līdz nogriežņa pēdējām piecām minūtēm, kad “HS Kurbads” aizsargs Rauls Ladusans nenopelnīja savai komandai piecu minūšu mazākumu.

Par pārsteigumu šajā mazākumā pirmie vārtus guva viesi. Martins Kristens Brālēns izvirzīja savu komandu vadībā ar divu vārtu pārsvaru.

“Zemgale Juniors” nācās saņemties un divās minūtēs izmantot vairākumu. Roberta Vītola, Helmuta Spriņģa un Rūdolfa Muraško gūtie vārti ļāva komandai ne tikai atspēlēties, bet arī izvirzīties spēles vadībā – 3:2.

Trešajā trešdaļā “Zemgale Juniors” aptrūkās gan spēki, gan precizitāte. Sākumā Artūrs Sedjukevičs izlīdzināja rezultātu, bet četras minūtes līdz spēles beigām Davids Livšics atkārtoti izvirzīja “HS Kurbads” vadībā – 3:4.

Trešdaļas pēdējās minūtēs jelgavniekiem neizdevās lauzt spēles gaitu, saņemot piekto ripu savos vārtos pēc Emīla Ločmēla raidījuma. Sesto ripu Matīss Bīriņš ieraidīja jau tukšos vārtos, kad galvenais treneris Igors Ļebedevs gāja uz “visu banku” un nomainīja vārtsargu Raulu Dāvis Kalvīti pret sesto laukuma spēlētāju.

“Zemgale Juniors’ saglabā savu trešo vietu JAHL turnīra tabulā un 08. oktobrī dosies izbraukumā uz Rīgu, kur tiksies ar “Baltu Vilki” hokejistiem. Spēles tiešraide būs redzama latvijashokejs.tv mājas lapā.