“Zemgale Juniors” sezonas pirmajā spēlē pārspēj “HS Rīga” (FOTO)

Jelgavas Junioru Attīstības hokeja līgas (JAHL)  komanda “Zemgale Juniors” savā pirmajā sezonas spēlē ar rezultātu 5:3 (1:0; 3:0; 1:3) pārspēja “HS Rīga” hokejistus. Uzbrucējs Rinalds Vutkevičs šajā spēlē guva vienu vārtus un atdeva vienu rezultatīvu piespēli, kļūstot par rezultatīvāko spēlētāju komandā.

“Zemgale Juniors” aizvadītajā sezonā ieņēma otro vietu JAHL čempionātā, finālā piekāpjoties “HS Kurbads” jauniešiem. Šosezon Jelgavas komandu papildināja jauni spēlētāji, ka arī saglabāja komandas kodols no spēlētājiem, kuri ir jau savus spēkus izmēģinājuši arī “Optibet” Baltijas līgā.

Spēle pret pagājušās sezona trešās vietas īpašniekiem “HS Rīga” sākas ar pārliecinošu “Zemgale Juniors” pārsvaru, kuru jau sestajā spēlē izmantoja uzbrucējs Rinalds Vutkevičs – 1:0. Rinaldam šajā vārtu guvumā asistēja Kristers Vītoliņš – OHL pirmās sezonas spēles pirmo vārtu guvējs.

Otrās trešdaļas otrajā pusē “Zemgale Juniors” hokejisti spēja trīs reizes izmantot “tuvā soliņa” priekšrocības, vārtu gūstot Artūram Užulim, Arvim Jansonam un Reinardam Dāvim Pētersonam – 4:0.

Trešajā trešdaļā jelgavnieki pavirši attiecās pret spēlēšanu aizsardzībā un samaksāja ar trīs ātri zaudētiem vārtiem, kurus “HS Rīga” labā guva Kārlis Nauris Česlis, Mārtiņš Biezais un Marts Kumpiņš – 4:3.

Otrajā trešdaļas daļā “Zemgale Juniors” pārgāja uz spēli trīs maiņās, kas ļāva viņiem saņemties un spēles izskaņā ar Denisa Vilmana gūtiem vārtiem nostiprināt savu panākumu – 5:3.

17. septembrī Jelgava ledus hallē “Zemgale Juniors” tiksies ar čempionāta jaunpienācēju no Lietuvas pilsētas Kauņas – “HC Žalgiris”. Lietuviešu komanda jau ir aizvadījusi divas spēles ar “Liepājas SSS” un “HS Kurbads”, kurās piedzīvoja zaudējumus, bet ļoti sīvās cīņās.