“Zemgale Juniors” turpina uzvaru sēriju

Svētdien “Junioru Attīstības hokeja līgas” (JAHL) regulārā čempionāta izbraukuma spēlē “Zemgale Juniors” izcīnīja uzvaru pār vietējo komandu “Brocēni” ar rezultātu 6:3 (3:1; 2:1; 1:1).

Brocēnu hokeja skola ir pazīstama ar saviem spītīgiem cīnītājiem, kuri arī šajā JAHL spēlē parādīja, ka gatavi pretoties arī spēcīgākiem pretiniekiem, tādiem kā “Zemgale Juniors”.

Spēle iesākās ar pārliecinošu jelgavnieku pārsvaru. Otrajā spēles minūtē mājinieku vārtsargs netika galā ar Helmuta Spriņģa raidīto ripu. Sestajā minūtē, spēlējot vairākumā, uzbrucējs Rūdolfs Muraško vārtos raidīja no vārtsarga atlēkušo ripu. Bet trešdaļas izskaņā Roberts Vītols noslēdza ātro jelgavnieku uzbrukumu.

Laukuma saimnieku uzbrucējs Aleksis Vītols pirmajā trešdaļā spēja pārsteigt jelgavnieku vārtsargu Raulu Dāvi Kalvīti ar ātru raidījumu no iemetiena laukuma centra.

Otrajā trešdaļā Roberts Vītols palielināja “Zemgale Juniors” pēc kārtējā ātrā uzbrukuma, bet “Brocēni” atbildēja ar Ralfa Brasla precīzu raidījumu, kad nezināmo apsvērumu dēļ jelgavnieku aizsargi atbrīvoja viņam ceļu uz vārtiem (starp citu Ralfs Brasls ir spēlējis “Zemgale Junors” rindās 2019./2020. gadu sezonā).

Uzvaru otrajā trešdaļā nokārtoja Henrijs Reinis Vāravs precīzi raidot ripu laukuma saimnieku vārtos un panākot rezultātu 5:2.

Trešajā trešdaļā, spēlējot vairākumā, uzbrucējs Ričards Grubinskis guva sestos vārtus “Zemgale Juniors” labā, bet brocēnietis Mārtiņš Ķevlis panāca trešās trešdaļas neizšķirto rezultātu un spēles galīgo rezultātu – 6:3.

Deniss Vilmanis spēlē vārtus neguva, bet dāsni dāvāja rezultatīvas piespēles saviem komandas biedriem. Viņš kļuva par rezultatīvāko spēlētāju ar 4 rezultativitātes punktiem (0+4). Pie 3 rezultativitātes punktiem tika četri spēlētāji – Roberts Vītols (2+1), Ričards Grubinskis (1+2), Henrijs Reinis Varavs (1+2) un Rūdolfs Muraško (1+2).

01.oktobrī Jelgavas ledus hallē “Zemgale Juniors” tiksies ar turnīra līderi “HS Kurbads” un šī būs viena no aizraujošākām spēlēm JAHL, kuru var bezmaksas apmeklēt klātienē vai ierakstā mājas lapā latvijashokejs.tv