“Zemgale Juniors” uzsāk bez iedvesmas, bet tiek pie viena punkta

“Jelgavas Ledus sporta skolas” (JLSS) hokeja komanda “Zemgale Juniors” ceturtdien savās mājās aizvadīja pirmo “Junioru Attīstības hokeja līgas” (JAHL) 2024. gada spēli, kurā pēcspēles metienos piekāpās “HS Rīga” jauniešiem ar rezultātu 4:5 (0:2; 0:1; 4:1; 0:0; 0:1).

“Zemgale Juniors” nevarēja sūdzēties uz sastāva problēmām, jo spēlei tika pieteikti pieredzējušie spēlētāji un papildspēki no “Zemgale/LBTU”.

Neskatoties uz to komanda spēlēja bez īpašas iedvesmas. Hokejisti nebija pietiekami ātri savos lēmumos, saspēlē un slidošanā. Savukārt “HS Rīga” spēlētāji aktīvi darbojas gan ar ripu, gan arī bez tās. Rezultātā pēc otrās trešdaļas rīdzinieki pēc otrās trešdaļas bija pārliecinošā vadībā ar rezultātu 0:3.

Trešās trešdaļas sākumā “Zemgale Juniors” nopelnīja noraidījumu un viesi spēja panākt ceturto vārtu guvumu, kas padarīja praktiski neiespējamu atspēlēšanas iespēju – 0:4.

Bet tad notika neticamais. Aizsargs Edgars Adrians Kazaks atguva vienus vārtus un “Zemgale Juniors” burtiski pārvērtās. Ātras precīzas piespēles, zibenīgs slidojums un piecu minūšu laikā jelgavnieki rezultātu izlīdzināja – 4:4. Ar vārtu guvumiem šajā periodā atzīmējās Roberts Vītols, Helmuts Spriņģis un Ernests Bērziņš.

Diemžēl pie neizšķirta rezultāta “Zemgale Juniors” spridzināšana aptrūkās un pamatlaiks noslēdzas bez uzvarētāja noskaidrošanas. Papildlaikā laukuma saimnieki neizmantoja savas vārtu gūšanas iespējas, bet pēcspēles metienos pārspēja rīdzinieku vārtsargu tikai vienu reizi un piekāpās, panākot vienu punktu turnīra tabulai.

Šo sestdien “Zemgale Juniors” dosies izbraukumā uz Tukumu, kur meklēs iespējas izcīnīt uzvaru, kura varētu palīdzēt iekļūt izslēgšanas kārtas kandidātu sarakstā. Par JAHL medaļām pēc regulārā čempionāta beigām varēs cīnīties pirmo četru vietu īpašnieki.