“Zemgale/LBTU” atgriezās Baltijas līgā ar uzvaru

Jelgavas hokeja komanda “Zemgale/LBTU” atsāka dalību “Optibet” Baltijas līgas regulāro čempionātu ar uzvaru pret “Mogo/LSPA” ar rezultātu 5:1. Vārtus jelgavnieku labā guva Kristaps Roķis, Gustavs Millers, Mārtiņš Porejs, Renarts Džerods Alksnis un Artūrs Homjakovs.

“Zemgale/LBTU” sastāvā šajā spēlē nespēlēja Eimantas Noreika un Rinalds Vutkevičs, kurus aizvietoja Artūrs Karaša un Roberts Vītols. Vārtus tika uzticēts vārtsargam Mariusam Bajarunam-Galejam, bet uz rezerves soliņa atgriezies Lukas Bukatovs. Kontinentālā kausa varonim Rihardam Cimermanim dota atpūta pēc intensīva turnīra.

Pirmajā trešdaļa cīņa par iniciatīvu vainagojās ar Kristapa Roķa gūtiem vārtiem pēc Bohdana Panasenko un Artūra Homjakova piespēlēm – 1:0.

Otrajā trešdaļā “Mogo/LSPA” pievīla disciplīna un vairākumos “Zemgale/LBTU” guva trīs vārtus, panākot psiholoģisko pārsvaru. Vienus vārtus guva uzbrucējs Gustavs Millers, bet divus aizsargi Mārtiņš Porejs un Renarts Džerods Alksnis – 4:0.

Trešā trešdaļa sākās uz emocionālās nots ar noraidījumiem par rupjību un kaušanos. Noteikti pēc disciplināras komitejas sēdes abās komandās būs diskvalificētie. Tas salauza spēles ritmu un deva laukuma saimniekiem iespēju atgūt vienus vārtus, kurus trešdaļas otrā pusē guva Renarts Bērziņš.

“Zemgale/LBTU” spēja atjaunot savu spēles ritmu un zaudētos vārtus kompensēja ar Artūra Homjakova ripas raidījumu Henrija Anča vārtos pēc Artūra Karašas un Bohdana Panasenko piespēlēm – 5:1.,

Šosezon šī bija otrā reize, kad ‘Mogo/LSPA” piekāpās jelgavniekiem. Sezonas atklāšanas spēlē “Zemgale/LBTU” pārspēja rīdziniekus ar rezultātu 2:1.

Jelgavas komandai tagad būs neliela pauze un nākamā spēle ir paredzēta tikai otrdien 24. oktobrī, kad “Zemgale/LBTU” dosies viesos pie pastiprinātas “Prizmas” vienības, bet kura pēdējā spēlē piekāpās igauņu “HC Panter”.