“Zemgale/LBTU” neatstāj nekādas cerības “HS Rīga” (FOTO, VIDEO)

Jelgavas hokeja komanda “Zemgale/LBTU” savās mājās “Optibet” Baltijas līgas regulārā čempionāta spēlē ar pārliecinošu rezultātu 8:1 (2:0; 3:0; 3:1) pārspēja Latvijas U-18 izlases bāzes vienību “HS Rīga”. Par rezultatīvāko spēlētāju jelgavnieku rindās kļuva Kārlis Bucenieks, kurš spēle izskaņā atdeva 3 rezultatīvas piespēles.

Viesu komanda kalpo par Latvijas U-18 izlases bāzes vienību un tajā spēlējošie jaunieši ir gan talantīgi, gan mērķtiecīgi. No “HS Rīga” vienmēr var sagaidīt spītīgu cīņu līdz pēdējai spēles minūtei, kas vairākus gadus pēc kārtas pierādīja, ka var atņemt punktus arī līderiem. Tikai ne šoreiz.

“Zemgale/LBTU” hokejisti parādīja, ka no spēles uz spēli kļūst labāki un labāki. Var viegli pamanīt, ka treneru korpuss rūpīgi gatavo komandu Kontinentālā kausa turnīram, kurš tiks aizvadīts Jelgavā no 13. līdz 15. oktobrim.

“HS Rīga” hokejisti izrādīja lielu pretestību pirmajās spēles desmit minūtes. Pēc tam iniciatīvu pilnībā pārņēma “Zemgale/LBTU” hokejisti un viesi ir pa brīdim atbildēja ar nedaudziem, bet asiem pretuzbrukumiem. To arī parāda metienu uz vārtiem attiecība 34 pret 14 jelgavnieku labā.

Spēles rezultātu pirmajā puslaikā atklāja uzbrucējs Artūrs Karaša, bet otro ripu ar metienu no zilās līnijas viesu vārtos ieraidīja aizsargs Mārtiņš Porejs – 2:0.

Otro trešdaļu ar individuālo uzbrukumu un vārtu guvumu atklāja lietuviešu izcelsmes uzbrucējs Eimantas Noreika. Viesi sāka netikt līdz “Zemgale/LBTU” spēlētājiem, kas atspoguļojās daudzos noraidījumos un vienu no tiem izmantoja uzbrucējs Rinalds Vutkevičs. Trešdaļu ar vārtu guvumu noslēdza jelgavnieku šobrīd rezultatīvākais spēlētājs – aizsargs Renarts Džerods Alksnis – 5:0.

Trešajā trešdaļā “HS Rīga” galvenais treneris Oļegs Sorokins nomainīja vārtsargu Linardu Feldbergu pret Oskaru Gusevu. Viesiem tas palīdzēja noturēties bez zaudētiem vārtiem līdz trešdaļas vidum.

Uzbrucējs Daniels Andersons spēja pirmais pārspēt jauno vārtsargu, bet nedaudz vēlāk komandas kapteinis Gatis Gricinskis izmantoja vairākumu. “HS Rīga” izdevās izmantot vienu no saviem retajiem vairākumiem, kurā Aleksandrs Zaprivoda pārspēja jelgavnieku vārtsargu Lukau Bukatovu, kurš jau nedaudz nosalt bez intensīvas spēles. Spēles noslēgumā “Zemgale/LBTU” uzbrucējs Gustavs Millers aizbēga ātrā uzbrukumā un noslēdza spēli ar vārtu guvumu – 8:1.

Jau šo sestdien Jelgavas ledus hallē “Zemgale/LBTU” aizvadīs spēli pret “Prizmas” vienību, kura intriģē ar savu sastāvu un aizvadītajā sezonā parādīja lielu mērķtiecību uz čempionāta godalgu izcīnīšanu. Spēle sestdien Jelgavas ledus hallē sāksies plkst. 17:00.

Vārtu guvēji: 06:33 Artūrs Karaša (Kazaks, Homjakovs); 11:03 Mārtiņš Porejs; 20:23 Eimantas Noreika; 25:11 Rinalds Vutkevičs (vairākums – Alksnis, Homjakovs); 35:55 Renards Džerods Alksnis (Noreika, Gricinskis); 50:34 Daniels Andersons (Bucenieks); 52:35 Gatis Gricinskis (vairākums – Galkins, Bucenieks); 54:29 Aleksandrs Zaprivoda (vairākums – Bullītis, Česlis); 58:36 Gustavs Millers (Bucenieks).