“Zemgale/LBTU” otro reizi pārspēj “Kaunas City” (FOTO)

Jelgavas hokeja komanda “Zemgale/LBTU” savās mājās ar rezultātu 2:1 (1:1; 0:0; 1:0) pārspēja Lietuvas spēcīgāko vienību “Kaunas City”. Astoto uzvaru “Optibet” Baltijas līgas čempionātā izdevās panākt ar Patrika Seiļa un Kevina Strādnieka gūtajiem vārtiem.

28.oktobrī abas komanda Kauņa aizvadīja savu pirmo savstarpējo spēli un tajā jelgavnieki guva uzvaru ar rezultātu 9:4. Bet jau pirmajā spēlē kļuva skaidrs, ka tā nenotiks vienmēr.

Kauņas komandai ir ātri spēlētāji ar labām vārtu gūšanas spējām, kas dod viņiem iespēju pārsteigt jebkuru pretinieku. Sociālos tīklos viņi tā arī rakstīja: “Braucam revanšēties.”

“Zemgale/LBTU” hokejisti sāka spēli ar spiedienu uz pretinieku vārtiem, bet ripa nekādi negribēja nokļūt Ukrainas izcelsmes vārtsarga Serhija Pisarenko sargātajos vārtos. Jelgavniekiem neizdevās izmantot vairākumu un tad “Kaunas City” atbildēja ar ātriem pretuzbrukumiem.

Trešdaļas vidū Čehijas izcelsmes Ondržejs Mahala veiksmīgi pielika nūja partnera piespēlētai ripai un tā ielidoja Mariusa Bajaruna-Galēja sargātos vārtos. Atklājot spēles rezultātu “Kaunas City” hokejisti ieguva pamatīgu stimulu turpmākai cīņai.

Trīs minūtes vēlāk jelgavnieki to nedaudz mazināja. “Zemgale/LBTU” uzbrucēji savērpa lielisku saspēli pie viesu vārtiem un vairākas reizes meta uz vārtiem. Pisarenko ar tiem tika galā, bet vārtu priekšā izveidojās burzma no spēlētājiem un Patrika Seiļa raidījumu vārtsargs vairs nespēja pārtvert – 1:1.

Otrās trešdaļas sākumā “Kaunas City” neļāva laukuma saimniekiem izvērst “tuvā soliņā” priekšrocības un apdraudēja “Zemgale/LBTU” vārtus. Izturot spiedienu, jelgavnieki pārnesa spēli uz viesu aizsardzības zonu, bet vārtus gūt nespēja.

Trešajā trešdaļā “Zemgale/LBTU” palielināja savu spēles tempus, ka lika viesiem pārkāpt noteikumus. Vairākumā vārtus guva Kevins Strādnieks un tie arī kļuva par uzvaru nesošiem – 2:1.

Tuvākā nedēļā iestājās izlašu pauze un Baltijas čempionātu plānots atsākt 15. novembrī. Bet ņemot vērā, ka 16. novembrī “Zemgale/LBTU” ir jālido uz Kontinentāla kausa izcīņu, tad pastāv liela iespējamība, ka šī spēle tiks pārcelta.