“Zemgale/LBTU” turpina uzvaru sēriju

“Optibet” Baltijas hokeja līgas izbraukuma spēlē “Zemgale/LBTU” ar rezultātu 6:2 (1:0; 3:1; 2:1) pārspēja jauniešus no “HS Rīgā”, gūstot septīto uzvaru pēc kārtas. Vārtus spēlē guva R. Vutkevičs, G. Krūmiņš, K. Bucenieks, M. Karsums, D. Andersons un G. Millers.

“HS Rīga” labi apzinoties jelgavnieku pārākumu, atbilstoši sagatavojās spēlei. Jaunie hokejisti kompakti spēlēja aizsardzībā un gaidīja savus momentus pretuzbrukumiem. Ar rīdzinieku taktiku cīnīties vārtos tika uzticēts “Zemgale/LBTU” vārtsargam Lukam Bukatovam.

Laukuma saimnieki labi pieturējās pie sava taktiska zīmējuma, bet tos pievīla disciplīnas ievērošana. Pirmās trešdaļas noslēdzošā daļā viņi nonāca lielā mazākumā, kuru viņi izturēja. Jau spēlējot ar četriem laukuma spēlētājiem “HS Rīga” ielaida ripu, kad to no zilās līnijas raidīja Mārtiņš Porejs un vārtu priekša pielaboja Rinalds Vutkevičs – 1:0.

Otro trešdaļu rīdzinieki iesāka mazākumā un aizsarga Gustava Krūmiņa raidītā ripa atsitās pret aizsarga nūju, mainīja virzienu un ielidoja vārtu tīkliņā, dubultojot “Zemgale/LBTU” pārsvaru.

Trešdaļas vidū jelgavnieki savērpa skaistu uzbrukumu, kuru bez problēmām ar vārtu guvumu noslēdza Kārlis Bucenieks. Uzreiz sekoja pirmais jelgavnieku noraidījums un Krists Retenais no zilās līnijas, divu spēlētāju aizsegā, raidīja atbildes ripu Luka Bukatova vārtos – 3:1.

Šī spēles nogriežņa pēdējās sekundēs “Zemgale/LBTU” aizskrēja ātrā pretuzbrukumā, kuru pēc Gata Gricinska piespēles ar vārtu guvumu noslēdza Mārtiņš Karsums – 4:1.

Trešajā trešdaļā visi vārtu guvumi tika gūti spēles nogriežņa otrajā pusē. Sākumā Daniels Andersons vārtu priekšā noslēdza komandas biedru iesākto uzbrukumu ar piekto vārtu guvumu.

“HS Rīga” spēlētāji nekad nepadodas līdz spēles beigām un tā notika arī šoreiz. Anatolijs Tovarišs no savas aizsardzības zonas aizvārtes izdarīja precīzu piespēli uz “Zemgale/LBTU” aizsardzības zilo līniju, kas ļāva Maksimam Pumpiņam iziet viens uz viens pret vārtsargu un pārspēt to šajā duēlī.

Jelgavnieku uzbrucējs Kristiāns Zelts atbildēja ar ātru pretuzbrukumu. Vārtsargs Linards Feldbergs viņa ripas raidījumu starp kājsargiem atvairīja, bet pirmais pie tās bija “Zemgale/LBTU” uzbrucējs Gustavs Millers, kurš to ieraidīja jau neaizsargātos vārtos, pieliekot punktu šai cīņai – 6:2.

Jelgavniekiem šī bija septītā uzvara pēc kārtas “Optibet” Baltijas līgā un sestdien 4. novembrī savās mājās “Zemgale/LBTU” spēlē pret “Kauns City” centīsies pagarināt uzvaru sēriju.