Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Zigfrīds Muktupāvels, Sonora Vaice un Uģis Roze apvienojas Ziemassvētku koncertā

Koncerta dalībnieki, foto: Edgars Pohevičs

Trīs izcili solisti – Sonora Vaice, Zigfrīds Muktupāvels un Uģis Roze gada nogalēuzmirdzēs pasaules un latviešu autoru skaistākajās dziesmās desmit Ziemassvētku koncertos Latvijas koncertzālēs un dievnamos. Šodien, 21. decembrī, pulksten 19, viņi sniegs koncertu Jelgavā, informē koncerta rīkotāji.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ziemassvētku koncertos muzicē Jānis Lūsēns (taustiņi), Aivars Gudrais (ģitāra), Jānis Lūsēns jun. (basģitāra), Harijs Gūtmanis (sitaminstrumenti) un Zigfrīds Muktupāvels (vijole)

Koncertā skanēs gan tradicionālās Ziemassvētku melodijas, gan pasaules hiti un klasikas pērles, gan Imanta Kalniņa, Raimonda Paula, Valta Pūces, Mārtiņa Brauna un citu latviešu komponistu Ziemassvētku tematikai veltītās dziesmas. Koncerta otro daļu veidos komponista Jāņa Lūsēna ziemas noskaņu melodijas (“Nakts”, “Šai svētā naktī”, “Mazu bridi pirms”, “Ziemassvētku zvaigzne”, “Ir klusa nakts”, “Maza, zila zīlīte”, “Ir daudz pie debesīm zvaigžņu” u.c), kuras jau iemantojušas klausītāju mīlestību daudzu gadu garumā, kā arī vairāku jaunu dziesmu pirmatskaņojumi. 

Cerīgā noskaņojumā ir koncerta dalībniece, operdziedātāja Sonora Vaice: “Ziemassvētku laiks nes mieru un mājīguma sajūtu. Gribētos lai mēs katrs pārdomātu, cik cilvēcīgi un saprātīgi spējam būt attiecībās – lai visa pasaule sadotos rokās, apvienotos kopējā lūgšanā un arī starpvalstu attiecībās notiktu pavērsiens uz labo pusi. Ticu, ka laba mūzika ir kā mierinājums, kā cerību un jaunus spēkus dodošs sākums”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Koncerti turpināsies līdz 29.decembrim daudzās Latvijas koncertzālēs un dievnamos. Daļa no tiem jau ir izpārdoti, bet vēl pieejamas biļetes uz tikšanos Latgales vēstniecībā “Gors” (22.12), Rīgas Jaunajā Svētās Gertrūdes baznīcā (25.12), Valmieras kultūras centrā (27.12), Rīgas Lutera baznīcā Torņkalnā (28.12) un Tukuma kultūras namā (29.12). Biļetes „Biļešu paradīze” kasēs un internetā.

Ziemasssvētku koncertus organizē “Producentu grupa 7”.

Foto: publicitātes

Foto: Dana Upeniece

Foto: Edgars Pohevičs
Foto: Edgars Pohevičs
Foto: Edgars Pohevičs

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.