ʺZemgale Juniorsʺ atkal paklūp pret HK “Tukumsʺ (FOTO)

Jelgavas Ledus sporta skolas (JLSS) hokeja komanda “Zemgale Juniors” svētdien savās mājās pēcspēles metienos piekāpās HK “Tukums” ar rezultātu 2:3 (0:1; 2:0; 0:1; 0:0; 0:1) un otro reizi šajā Junioru Attīstības hokeja līgas (JAHL) sezonā paklūp pret šo vājāko komandu, izkrītot no fināla četrinieka saraksta.

“Zemgale Juniors” arī šoreiz pastiprinājumu saņēma aizsardzībā, bet ne uzbrukumā. Daniils Andrejevs, Roberts Andersons un Edgars Adriāns Kazāks – aizsargi ar spēles pieredzi “Zemgale/LBTU”, kuriem tika uzticēts noturēt rezultātu. Uzbrukumā ar tādu pieredzi bija vien Kristers Vitoliņš.

Pirmās trešdaļas sākumā jelgavnieki izrādīja aktivitāti uzbrukumos, bet nespēja tos novest līdz vārtu guvumam. Trešdaļas otrajā pusē “Zemgale Juniors” nosēdās aizsardzībā, nospēlēja pasīvu un viesu uzbrucējs Raiens Melnis-Dzeguze ieraidīja vārtu Lukasa Bukatova sargātos vārtos – 0:1.

Otrajā trešdaļā “Zemgale Juniors” nedaudz kāpināja tempu un tika pie iespējas atspēlēties un izvirzīties spēles vadībā. Trešdaļas vidū vairākumā vārtus guva aizsargs Daniils Andrejevs (Kr.Vītoliņš, R.Andersons), bet tās noslēgumā uzbrucējs Rudolfs Muraško (Kazaks) izvirzīja jelgavnieku vadībā – 2:1.

Trešajā trešdaļā jelgavnieki atkal mazināja savus tempus un nepielika pietiekamas pūles, lai izvirzītos vadībā ar divu vārtu pārsvaru. Savukārt HK “Tukums” hokejisti bija pietiekami motivēti, lai trešās trešdaļās vidū rezultātu izlīdzinātu – 2:2.

Papildlaikā vārti netika gūti, bet pēcspēles metienos precīzāki bija tukumnieki – 2:3. Zaudējuma rezultātā “Zemgale Juniors” priekš turnīra tabulas nopelnīja 1 punktu, bet ar to bija par maz, lai nosargātu ceturto pozīciju, kuru tagad ieņem “”HS Rīga”.

Tikai pirmās četras JAHL regulārā čempionāta turnīra tabulā esošās komandas varēs spēlēt izslēgšanas spēļu turnīrā un pretendēt uz godalgām. Jelgavniekiem gan priekšā vēl sešas spēles, kurās būs iespēja vēl pakāpties turnīra tabulā. Vēl ari saglabājas cerība, ka komandai spēs palīdzēt “Zemgale/LBTU” hokejisti, kad pabeigs savu čempionātu.

Nākošo spēli “Zemgale Juniors” aizvadīs 21. martā, kad dosies izbraukumā uz Liepāju, lai cīnītos vietējās sporta skolas audzēkņiem.