Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

12. maijā ZRKAC notiks biznesa atbalsta diena uzņēmējiem; iepriekš jāpiesakās

Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrs (ZRKAC) sadarbībā ar Zemgales plānošanas reģiona (ZPR) Zemgales Uzņēmējdarbības centru 12. maijā organizē biznesa atbalsta dienu uzņēmējiem “Biznesa pavasaris”. Pasākums notiks klātienē Jelgavā, Svētes ielā 33, informē ZRKAC.
Biznesa atbalsta dienu pulksten 10 atklās Jelgavas domes priekšsēdētājs Andris Rāviņš un ZPR Zemgales Uzņēmējdarbības centra vadītāja Mairita Pauliņa.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ar aktuālajām tendencēm ekonomikas attīstības jautājumos iepazīstinās bankas “Citadele” ekonomists Mārtiņš Āboliņš, savukārt biedrības “ZINIS” vadītāja Vita Brakovska stāstīs par trīs līmeņiem ilgtspējīgas darbības modeļa veidošanā un definēs veicamos darbus, lai veicinātu uzņēmuma atbilstību globāli atzītiem mūsdienīga uzņēmuma parametriem. Dalībnieki saņems zaļā biznesa modeļa elementu uzskaitījumu un kontroljautājumus, lai arī turpmāk varētu izmantot šo pieeju. Savukārt paskatīties plašāk uz zaļo uzņēmējdarbību palīdzēs aprites ekonomikas eksperte Inga Uvarova.

Ir uzņēmēji, kuri jau dodas šajā zaļajā virzienā, un par to, kā viņiem veicas, pieredzē dalīsies Ilze Priževoite no SIA “Karameļu darbnīca”, Katrīna Resne no SIA “Rosafella”, kā arī SMU “LietuVieta”.

Viens no aprites ekonomikas elementiem ir ražošanas atlikumu izmantošana jaunu produktu tapšanā. Ikviens pasākuma dalībnieks, kuram ir tāda iespēja, aicināts paņemt līdzi vienu ražošanas atlikumu paraugu. V. Brakovskas vadībā dalībniekiem būs iespēja kopīgi rast idejas jauniem produktiem no šiem ražošanas atlikumiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Lai atbildētu uz uzņēmēju jautājumiem, pasākuma otrā daļa, kas plānota no pulksten 15 līdz 17, būs organizēta kā individuālo klātienes konsultāciju sesija. Izņēmums būs konsultācijas par Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras atbalsta programmām – atbalstu eksporta apjomu palielināšanai (starptautiskās konkurētspējas veicināšana) un jaunu produktu/tehnoloģiju izstrādi (Vaučeru programma). Tās notiks “Zoom” platformā.

Individuālās konsultācijas tiks organizētas konkrētos laikos, un tām iepriekš jāpiesakās.

Elektroniskā pieteikšanās forma konsultācijām pieejama mājaslapā www.zrkac.lv. Klātienes konsultācijas vadīs dažādu jomu eksperti, kas stāstīs par “Altum” atbalsta iespējām uzņēmējiem, starptautiskās sadarbības un eksporta īstenošanu Norvēģijā, finanšu piesaistes iespējām, grāmatvedības jautājumiem, mūsdienīgām produktu iepakojuma variācijām, kā arī aprites ekonomikas principu ieviešanu uzņēmumā un aprites biznesa modeļa inovācijām.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pasākums tiek organizēts projekta “Uzņēmējdarbība Zemgalē” gaitā, un to finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija, izmantojot EEZ grantus.

Dalība “Biznesa pavasarī” ir bez maksas, taču vietu skaits ir ierobežots, tāpēc līdz 6. maijam obligāti jāaizpilda elektroniskā reģistrācijas anketa, kas pieejama mājaslapā www.zrkac.lv. Papildu informācija pa tālruni 63012155 vai e-pastu uznemejdarbiba@zrkac.jelgava.lv.

 Foto: ZRKAC

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.