Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

9. maijā aicina atzīmēt Eiropas dienu

Latvija jau 19 gadus ir Eiropas Savienības dalībvalsts un mēs – Eiropas Savienības pilsoņi. “Leposimies un 9. maijā svinēsim Eiropas dienu, piedaloties un organizējot dažādus pasākumus, aktivitātes un stiprinot izpratni par mūsu kā eiropiešu izaugsmes iespējām, solidaritāti, kultūru dažādību un vērtībām, kas mūs vieno,” aicina “Europe Direct” centra Jelgavā vadītāja Tabita Šķerberga.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Eiropas dienā notiks dažādas aktivitātes. No 7.-.9. maijam iespējams piedalīties www.esmaja.lv tiešsaistes testā Eiropas eksāmens. 9.maijā var viesoties “Eiropas pagalma svētkos” Eiropas Savienības mājā Aspazijas bulvārī 28, Rīgā.

Iedzīvotāji aicināti pagatavot ēdienus, iedvesmu smeļoties, piemēram, zupu recepšu krājumā Izcili! Ēdieni no lieliskiem Eiropas produktiem, kā arī organizēt galda spēļu turnīru, izmantojot Eiropas Savienības valstīs radītas spēles, piemēram, Kubika Rubika turnīru (Ungārija), Alias (Somija), var doties pagalmā un organizēt petanka spēli (Grieķija).

“Mēs varam būt lepni par savu valsti un piederību Eiropai, kas tiecas būt zaļākais kontinents pasaulē, veicina jaunu prasmju apguvi un kāpina savu konkurētspēju citu valstu vidū. Mēs esam daļa no Eiropas Savienības, kas rūpējas par drošību un iestājas par demokrātiju, tiesiskumu un brīvībām,” uzsver Eiropas dienas organizatori.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.