Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Aviokompānija “SmartLynx Airlines” aicina iegūt pilota kvalifikāciju “Airbus A320” vadīšanai

Aviokompānijas “SmartLynx Airlines” mācību centrs aicina interesentus pieteikties pilotu apmācībām 2022. gada rudens sesijā. Uzņēmums nodrošina Airbus A320 sērijas tipa kvalifikācijas kursus un apmāca nākamās paaudzes pilotus vienam no visvairāk pārdotākajiem lidaparātiem pasaulē. Pēc kvalifikācijas iegūšanas vairāk nekā 90 % absolventu turpina karjeru aviācijā, informē SmartLynx Airlines komunikācijas vadītāja Arnita Beinaroviča.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“SmartLynx Airlines” mācību centrs ir Baltijas valstīs plaši atzīta pilotu apmācību kompānija, kas nodrošina Airbus A320 sērijas tipa kvalifikācijas kursus studentiem, kuri jau apguvuši sākotnējo pilota specialitāti. Šā gada rudens sesijā plānots uzņemt trīs grupas, katrā no tām kvalifikāciju varēs iegūt 12 piloti.

“Kvalifikācijas kursu ietvaros nodrošinām pilna spektra pilotu apmācības, sākot ar pirmo novērtējumu un teorētisko zināšanu apmācībām tiešsaistē, kas ir pieejamas no jebkuras vietas pasaulē, turpinot apgūt praktiskās iemaņas lidojuma simulatorā Barselonā un bāzes apmācībās ar kādu no mūsu Airbus A320. Pēc veiksmīgas kursu absolvēšanas un kvalifikācijas iegūšanas personāla speciālisti aicina jaunos pilotus uz intervijām un piedāvā uzsākt vadīt gaisa kuģus. Vairāk nekā 90 % absolventu turpina savu karjeru aviācijā,” stāsta “SmartLynx Airlines” operatīvo resursu vadības viceprezidents Oļegs Krisovatijs.

Šogad kursus absolvējuši jau 20 piloti no Itālijas, Spānijas Francijas, Kipras, Zviedrijas, Vācijas un Beļģijas, un jūnijā mācības uzsāks vēl 12 interesenti. Kopš “SmartLynx” mācību centra darbības uzsākšanas, pilota kvalifikācijas kursus beiguši arī 18 Latvijas valstspiederīgie. Mācību centrs kopumā katru gadu uzņem 60 līdz 70 studentus no visas pasaules. Mācībspēku vidū ir pieredzējuši jomas profesionāļi no visas pasaules.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Es kopš bērnības vēlējos kļūt par piloti un pierādīt, ka arī sievietes var vadīt gaisa kuģus. “SmartLynx” mācību centra piedāvātie Airbus A320 kvalifikācijas kursi sniedz gan teorētiskās, gan praktiskās iemaņas. Apmācību laikā mani visvairāk pārsteidza bāzes apmācības, kurās bija jāvada A320 simulators. Visi pasniedzēji ir pieredzējuši un augsti izglītoti profesionāļi savā nozarē, tādēļ varēja sniegt gan augsta līmeņa zināšanas, gan dot labus padomus stresa pārvarēšanai lidojuma simulācijas laikā. Šobrīd, pēc kursu beigšanas, esmu kvalificēta pilote un ar prieku turpinu savu ceļu aviācijā,“ dalās mācību centra absolvente un kvalificēta pilote Hana Blūma (Han Blom).

Pabeidzot kvalifikācijas kursu, pilotiem ir jāapgūst arī standarta aviokompānijas pārejas mācību kurss, ko uzņēmums nodrošina bez maksas. Šajos kursos piloti apgūst ugunsdrošību, apkalpes resursu pārvaldību, pirmās palīdzības sniegšanu, aviācijas drošību un citas zināšanas.

Aviokompānija “SmartLynx Airlines” ir papildinājusi savu floti ar Boeing 737 MAX 8 lidmašīnām, tādēļ uzņēmuma apmācību centrs plāno ieviest arī Boeing 737 MAX 8 sērijas tipa kvalifikācijas kursus, lai uzlabotu strauji augošās uzņēmuma flotes pilotu kvalifikāciju un nostiprinātu savas pozīcijas gaisa kuģu apkalpes apmācību jomā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“SmartLynx Airlines” ir vadošais ES bāzētais ACMI, čarterreisu un kravu operators, kas dibināts 1992. gadā. “SmartLynx Airlines” ir Latvijas, Igaunijas un Maltas aviopārvadātāju sertifikāti, un uzņēmums piedāvā pilna servisa lidmašīnu nomas pakalpojumus klientiem visā Eiropā, Amerikā, Āfrikā un Āzijā.

Papildu informāciju par pilotu mācību centru un rudens sesijas pieteikšanos var atrast “SmartLynx Airlines” mājaslapā: https://www.smartlynx.aero/en/training-centre

Foto: publicitātes

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.