BK “Jelgava” piekāpjas līgas līdervienībai

Ļoti aizraujošā un spraigās spēlē basketbola klubs “Jelgava” 18.janvārī Jelgavas sporta hallē ar 63:66 atzina “Ramirent” Nacionālās basketbola līgas Rietumu zonas līdervienības “Kandava/Anzāģe” pārākumu.

Spēles sākums veiksmīgāks izdevās mājiniekiem, kas izvirzījās strauji vadībā, taču viesi līdz ceturtdaļas beigām spēli izlīdzināja no jau pārņēma vadību – 20:19. Otrajā ceturksnī BK “Jelgava” ieslēdza apgriezienus aizsardzībā un Kandavas spēlētājiem ļāva gūt vien četrus punktus, kamēr paši tika pie 18 punktu ražas. Šķita, ka viesu komandas gars jau ir salauzts, taču īstā cīņa sākās tikai otrajā puslaikā.

Dominējot dzelžainai aizsardzībai abu komandu izpildījumā rezultāts auga lēnām, taču “Kandava/Anzāģe” vīri pamazām sadeldēja iekrāto puktu deficītu un jau pēc nospēlētām septiņām minūtēm trešajā ceturtdaļā “Jelgava” atradās vadībā ar minimālu 43:42. Mājiniekus vajāja neveiksmes no tālās distances, kas nekādi neļāva atkal atjaunot lielāku pārsvaru, tikmēr pretinieki konstanti meklēju ceļu uz grozu pēc iespējas no tuvākas distances. Izšķirošajos notikumos laukumā veiksmīgāk nospēlēja Kandavas komandas un svinēja 11.uzvaru pēc kārtas, turpinot cīņu čempionātā bez zaudējumiem – 66:63.

BK “Jelgava” rindās jāizceļ Armands Seņkāns, kurš sakrāja 15 punktus un izcīnīja 14 bumbas zem groziem, savukārt Valdis Miķelsons, kurš spēlē tika iesaistīts tikai mača otrajā ceturtdaļā nospēlēja sezonas labāko maču, 12 minūtēs realizējot visus trīs izpildītos metienus un sakrājot astoņus punktus. “Jelgavas” basketbolisti kopumā šajā duelī izpildīja 38 trejačus, realizējot tikai desmit, kas ir ļoti zem rādītājs.

Nākamā spēle BK “Jelgava” vīriem paredzēta 26.janvārī izbraukumā pret turnīra pastarīti “Spars/Ventspils augstskola”.