Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

„BST.coach” jeb „Vairāk nekā prasmju apmācība”

„Latvijas Vieglatlētikas savienība ar prieku iepazīstina trenerus ar jaunu projektu “Beyond Skills Training”, kas ir Latvijas šā brīža vadošā desmitcīņnieka Reiņa Krēgera un čehu olimpieša Jana Tesārža kopdarbs,” šāda ziņa līdz ar aicinājumu pieteikties konkursam par iespēju 10 treneriem izmantot abu vieglatlētu izveidoto platformu „BST.coach” februāra vidū parādījās savienības sociālo tīklu kontos. Tur to pamanīja arī viena no Latvijas vadošajām junioru vecuma orientieristēm Jelgavas novada Sporta centra audzēkne Elza Ķuze un pieteica savu treneri Ingunu Čākuri. Konkursam nupat noslēdzoties, no vairāk par 20 pieteikumiem pēc nejaušības principa izvēlētajā desmitniekā izrādījās iekļuvusi un bezmaksas lietošanā platformu iegūst arī trenere Inguna. „Vizuāla grāmata. Ļoti noderīgs palīgmateriāls jebkurā sporta veidā,” pēc tikšanās tiešsaistē ar projekta autoru un ieskološanās lietošanas prasmēs viņa jauniegūto iespēju vērtē ļoti atzinīgi.
Domu iekustina pandēmija
Vairāk nekā prasmju apmācība – tāds būtu latviskais nosaukums projektam, kura mērķis ir bagātināt un atvieglot treneru darbu jauniešu sportā. Pēc studijām un kineziologa grāda iegūšanas Kanzasas Universitātē nu jau četrus gadus Čehijā dzīvojošais Reinis tur ne vien trenējas pats un trenē citus, bet pievērsies arī savu sportā gūto zināšanu un pieredzes apkopošanai, kas, viņaprāt, varētu noderēt gan paša atskatam, gan domubiedriem.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties ZZ.lv abonementu:

"ZZ.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē ZZ.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā ZZ.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.