Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Ceturtdien Jelgavas novadā norisināsies vietēja līmeņa civilās aizsardzības un katastrofu pārvaldīšanas mācības

Ceturtdien, 5. oktobrī no plkst. 11.00 SIA „Baltic Agro” Akmeņu ceļā 1, Raubēnos, Cenu pagastā, Jelgavas novadā norisināsies vietēja līmeņa civilās aizsardzības un katastrofas pārvaldīšanas mācības. To mērķis ir pārbaudīt civilās aizsardzības sistēmā iesaistīto dalībnieku gatavību koordinētai rīcībai un nostiprināt sadarbību katastrofu pārvaldīšanā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Mācību scenārijs paredz, ka uzņēmuma minerālmēslu noliktavā izceļas ugunsgrēks, kurā cieš arī cilvēki. Līdzās tam dzēšanas rezultātā piesārņotais ūdens nokļūst apkārtējā vidē. Paralēli praktiskām darbībām notikuma vietā, tiks sasaukta un darbosies arī Sadarbības teritorijas civilās aizsardzības komisija.

Mācību ietvaros uzņēmuma un arī pilsētas, novada teritorijā būs novērojama speciālās tehnikas pārvietošanās, tāpēc aicinām iedzīvotājus neuztraukties, redzot uz ielām pārvietojoties operatīvo tehniku ar ieslēgtiem skaņas un gaismas signāliem. Situācijas imitācijai tiks izmantotas dūmu sveces.

Mācību organizatori jau iepriekš atvainojas iedzīvotājiem par operatīvā transporta pārvietošanās radītajiem apgrūtinājumiem un par to, ja kādam šīs mācības radīs nepamatotu uztraukumu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Mācībās piedalīsies nodarbinātie no SIA „Baltic Agro”, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta, Jelgavas novada pašvaldības policijas,

Valsts policijas, Valsts vides dienesta, Jelgavas pašvaldības operatīvās informācijas centra, Veselības inspekcijas un Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta.

Ziņu sagatavoja VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļa

Foto: VUGD

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.