Cimermanis atgriežas ar “sauso” spēli. “Zemgale/LBTU” pārspēj “Airwell Energija”. (FOTO)

Hokeja komandas “Zemgale/LBTU” sastāvā atgriezies vārtsargs Rihards Cimermanis, kurš savā pirmajā “Optibet” Baltijas līgas spēlē pret “Airwell Energija” neielaida vārtos nevienu ripu, palīdzot svinēt uzvaru ar rezultātu 9:0 (3:0; 5:0; 1:0).

Rihards Cimermanis starpsezonā izlēma izbeigt savu hokejista karjeru un kļuva par “Zemgale/LBTU” vārtsargu treneri. Tuvojoties Kontinentālā kausa izcīņai un vērojot komandas pirmās spēles “Optibet” Baltijas līgā, treneru korpuss aicināja viņu atgriezties sastāvā, kam Rihards piekrita.

Ar “Airwell Energija” jelgavnieki šosezon spēlēja pirmo reizi. Iespējams Riharda atgriešanās deva “Zemgale/LBTU” hokejistiem pārliecību un šo spēli viņi aizvadīja ar pārliecinošu pārsvaru.

Spēles rezultātu atklāja Kristaps Kristiņš, tad vairākumā pārsvaru dubultoja Eimantas Noreika. Kārlis Bucenieks pirmo trešdaļu noslēdza ar vairākumā gūtajiem vārtiem – 3:0.

Otrajā puslaikā “Zemgale/LBTU” izmantoja tuvā rezerves soliņa priekšrocības un guva piecus vārtus. Precīzi šajā spēles nogrieznī bija – Gustavs Millers (divas reizes), Gatis Gricinskis, Roberts Andersons un Daniels Andersons – 8:0.

Trešajā trešdaļā pārsvars turpināja saglabāties jelgavnieku rokās, bet izdevās gūt tikai vienus vārtus un vairākumā to paveica Mārtiņš Karsums. Rihardam Cimermanim arī bija jāiesaistās spēlē un viņš ar saviem pienākumiem tika galā teicami, aizvadot “sauso” debijas spēli.

Pirms Kontinentāla kausa izcīņas turnīra “Zemgale/LBTU” 11. oktobrī Jelgavas ledus hallē tiksies ar spēcīgu pretinieku – “HK Kurbads”. Viesi šobrīd ieņem otro pozīciju turnīra tabulā, bet pirmajā savstarpējā spēlē papildlaikā pārspēja jelgavniekus ar rezultātu 1:2.