Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Darba meklētājiem rīko karjeras konsultantu meistarklases

No 4. līdz 8. aprīlim Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) Eiropas Jaunatnes gada zīmē rīko tiešsaistes karjeras dienas darba meklētājiem “Esi savas karjeras virzītājs!”. Dalība karjeras dienu aktivitātēs ir bez maksas, informē NVA.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ikviens interesents, kurš meklē darbu vai vēlas attīstīt karjeras veidošanas prasmes, NVA Karjeras dienu aktivitātēm var pieteikties, izvēloties pasākumu un aizpildot pieteikuma anketu NVA tīmekļvietnē: KARJERAS DIENAS 2022

Ņemot vērā lielu pieteikumu skaitu dalībai tiešsaistes tikšanās ar nodibinājuma “Iespējamā misija” pārstāvjiem par karjeras iespējām izglītības nozarē, 8.aprīlī plkst. 13.00 Zoom platformā tiks rīkota papildu tiešsaistes tikšanās ar nodibinājuma “Iespējamā misija” pārstāvjiem.

Tos darba meklētājus, kurus interesē darba un karjeras iespējas NVA, uz tikšanos Zoom platformā aicina 6.aprīlī no plkst.13.00 līdz 14.00, pieteikšanās šeit:

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Lai saņemtu praktisku atbalstu darba meklēšanā, piesakies dalībai NVA karjeras konsultantu meistarklasēs Zoom platformā:

Ik dienu tiešsaistes individuālo karjeras konsultāciju veidā notiks darba interviju simulācijas, kuru laikā būs iespēja NVA karjeras konsultantu vadībā izspēlēt iespējamos darba pārrunu variantus, lai praktiski sagatavotos darba intervijām. Tiks analizētas dažādas darba interviju situācijas, kā arī kļūdas, kuras darba meklētāji visbiežāk pieļauj sarunās ar darba devējiem. Darba pārrunu treniņu laikā varēsiet noskaidrot savas stiprās puses komunikācijā un uzzināt, kādas prasmes vēl ir jāpilnveido.

Foto: NVA

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.