Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Deviņās nominācijās apbalvoti labākie “Cits bazārs” skolēnu mācību uzņēmumi

Aizvadītajā Skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) Ziemassvētku tirdziņā “Cits bazārs” pasniegtas balvas labākajiem SMU deviņās nominācijās, informēja pasākuma rīkotāji.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Šoziem tirdziņa e-katalogu internetā apmeklēja 45 000 pircēju, bet savus izstrādājumus piedāvāja 270 skolēnu uzņēmumi no visas Latvijas. Pasākumu organizē “Junior Achievement Latvia” sadarbībā ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru (LIAA).

Pasākumā jauniešus vērtēja ne tikai pircēji, bet arī 62 pieredzējuši profesionāļi no uzņēmumiem, akadēmiskajām struktūrām, finanšu sektora un valsts pārvaldes, pasniedzot balvas deviņās nominācijās. Skolēni ar žūriju aizvadīja 517 tiešsaistes intervijas.

Nominācijā “SMU biznesa potenciāls” vidusskolu grupā uzvarēja un balvu no LIAA saņēma SMU “WashFlash” no Rīgas Franču liceja. SMU saviem klientiem piedāvā ērtu lietošanā, antibakteriālu roku mazgāšanas līdzekli.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pamatskolu grupā šajā nominācijā par laureātu kļuva SMU “SmarTTable” no Tukuma Raiņa Valsts ģimnāzijas, kas piedāvā ergonomiskus koka darba galdiņus. Balvu no Biznesa augstskolas “Turība” kā “Sociāli atbildīgs SMU” vidusskolu grupā ieguva SMU “LPH Lovely Pet’s Houses” no Daugavpils Tehnoloģiju vidusskolas-liceja, kas radījuši inovatīva dizaina ekoloģiskas mājiņas mājdzīvniekiem, bet pamatskolu grupā – SMU “Kaķu un suņu rotaļlietas” no Carnikavas pamatskolas, kas izgatavo flīsa rotaļlietas mājdzīvniekiem.

Kā “Labākā SMU pārdošanas komanda” starp vidusskolām sevi pierādīja un balvu no Rīgas Tehniskās universitātes Rīgas Biznesa skolas saņēma SMU “Baltic Outdoors” no Jelgavas Valsts ģimnāzijas, kas radījis zivju gumijas mānekļus makšķerniekiem. Pamatskolu grupā šajā nominācijā sevi parādīja SMU “RADI” no Jaunpiebalgas vidusskolas, kura komanda demonstrēja izcilas pārdošanas prasmes, piedāvājot enerģiskas saldās un sāļās uzkodas.

Balvu no Patentu Valdes nominācijā “Uz zināšanām balstīts SMU produkts/pakalpojums” starp vidusskolām izcīnīja SMU “Levo&Cura” no Madonas Valsts ģimnāzijas ar alergēnus nesaturošu pulveri zobu kopšanai. Pamatskolu grupā triumfēja SMU “Ro-Worlds” no Āgenskalna Valsts ģimnāzijas, kas veido 3D vizualizācijas šobrīd visā pasaulē lielu popularitāti iemantojušajā video spēlē “Roblox”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Nominācijā “Videi draudzīgs SMU produkts/pakalpojums” un balvu no bankas “Swedbank” vidusskolu grupā izcīnīja SMU “Saponin” no Rīgas 64.vidusskolas, piedāvājot veļas mazgājamo līdzekli, gatavotu no Latvijā augušiem kastaņiem. Starp pamatskolām uzvarētāji ir SMU “Dārza oļi” no Madonas pilsētas vidusskolas, kas gatavo sējas darbiem izmantojamus oļus.

“Sociālo mediju komunikācijas balvu” no “Printful” vidusskolu grupā ieguva SMU “Migle_LV” no Jūrmalas Valsts ģimnāzijas, piedāvājot ķermeņa kopšanas līdzekļus. Pamatskolu grupā balvu saņēma SMU “KNOT ART” no Āgenskalna Valsts ģimnāzijas, radot mezglotus puķu podu turētājus. Šie uzņēmumi sevi pierādīja kā prasmīgākie sociālo mediju komunikācijā.

Kā labākais “SMU produkts/pakalpojums gatavs starptautiskajam biznesam” un balvu no “FactSet” Latvia vidusskolu grupā saņēma SMU “teazzy” no Rīgas Valsts 1.ģimnāzijas un Rīgas Valsts 3.ģimnāzijas, ražojot dažādus tēju maisījumus. Pamatskolu grupā vislabāk sevi parādīja SMU “Yarn masters” no Irlavas pamatskolas, ar produktu ziemas siltās galvassegas dāmām.

labākā SMU pārdošanas komanda” starp vidusskolām sevi pierādīja un balvu no Rīgas Tehniskās universitātes Rīgas Biznesa skolas saņēma SMU “Baltic Outdoors” no Jelgavas Valsts ģimnāzijas . Foto: publicitātes

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.