Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Dobeles novads Kalnciema kvartālā

Lai prezentētu savu uzņēmēju veikumu un novadā plānotos pasākumus, 6. maijā no pulksten 10 līdz 16 Rīgā norisināsies pasākums – Dobeles novads Kalnciema kvartālā. Paredzēts, ka no pulksten 10 līdz 16 norisināsies Dobeles novada amatnieku un uzņēmēju lielais tirgus, savukārt no pulksten 12 līdz aptuveni 13 būs baudāma kultūras programma.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pasākumā uzstāsies Dobeles novada Kultūras pārvaldes Vītiņu tautas nama bērnu vokālais ansamblis, Vītiņu tautas nama bērnu deju kolektīvs no 1. līdz 4. klasei “Virpulītis”, kā arī Vītiņu tautas nama bērnu deju kolektīvs no 5. līdz 9. klasei “Virpulis” un čellists Rainers Liekniņš.

Paredzētas arī dažādas meistarklases. No pulksten 10 līdz 12 – radošā darbnīca “Papīra dekoru, virteņu izgatavošana”. No pulksten 12 līdz 14 būs atvērta radošā darbnīca “Piekariņu izgatavošana ar dizainu, kastītes izgatavošana”, kurā uz finiera piekariņa būs iespēja izveidot sev tīkamas rakstu zīmes vai attēlus. No pulksten 14 līdz 16 – Dobeles Amatu mājas darbnīcas “Uzpin savu grāmatzīmi” un “Auduma maisiņa izrotāšana”.

“Dobeles novada pašvaldības iestāde Dobeles novada Kultūras pārvalde ir viens no nozīmīgākajiem kultūras notikumu radītājiem Dobeles novadā, kas lepojas ar kuplo amatiermākslas deju kolektīvu skaitu un rada krāšņus un neaizmirstamus pasākumus Dobeles novada iedzīvotājiem un viesiem. Aicinām ikvienu Rīgas viesi ne tikai iepazīt Dobeles novadu, bet arī atzīmēt savos kalendāros skaistākos notikumus Dobeles novadā. “Sāc VASARU te – Dobeles novadā!”,” saka Dobeles novada Kultūras pārvaldes vadītāja Nadežda Čerpaka.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Informāciju sagatavoja Dobeles novada pašvaldības Sabiedrisko attiecību nodaļa

Foto: kalnciemaiela.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.