Dublieri noslēdz čempionātu piektajā vietā

Virslīgas dublieru komanda “FS Jelgava-2” pēdējā “Aletro.lv LIIGA” čempionāta spēlē ar rezultātu 1:2 (0:0; 1:2) piekāpās “Ogre United” vienībai un ieņēma sacensību turnīra tabulā piekto vietu.

Pēdējā laikā notikumi 2. līgā veicināja to, ka no pēdējo čempionāta spēlēm izšķīrās sudraba un bronzas medaļu īpašnieku liktenis. Uz tam pretendēja četras komandas. To starpā arī “Ogre United” un “FS Jelgava-2”.

Spēļu nozīmīgums atspoguļojās to dramatiskā norisē. “FS Jelgava-2” gadījumā pirmajā puslaikā “Ogre United” futbolists Jānis Jēkabsons nerealizēja soda sitienu, kas piedeva jelgavniekiem papildus motivācijas devu.

Otrās trešdaļas 55. minūtē iespēja sist soda sitienu bija dota “FS Jelgava-2”, bet to nerealizēja Markuss Ivanovs.

Atmosfēra kļuva sakaitēta un tiesnesis dalīja dzeltenās kartītes abu komandu spēlētājiem. Diemžēl “Ogre United” izdevās izvirzīties spēles vadībā 68. minūtē, kad vārtus guva Mārtiņš Ēriks Veckagāns, bet 78. minūtē pārsvaru dubultoja Regnārs Skujiņš – 0:2.

Pamatlaika pēdējā minūtē “FS Jelgava-2” uzbrucējs Kristers Pantelejevs nopelnīja sarkano kartīti, bet neskatoties uz to jelgavnieki turpināja mēģinājumus atspēlēties. Pieliktā laika 4. minūtē Artūrs Janovskis spēja vienus vārtus atgūt, bet tad spēle noslēdzās un nācās atzīt pretinieku pārākumu ar rezultātu – 1:2.

Līdz ar to “FS Jelgava-2” noslēdza šo sezonu, ieņemot piekto vietu “Altero.lv LIIGA” čempionātā. Sezonas noslēgumā komanda manāmi uzlaboja savu sniegumu, bet diemžēl pavisam nedaudz pietrūka, lai varētu savos kaklos pakārt medaļas.