Dublieri piedzīvo zaudējumu pret līderiem no Latgales

Futbola komanda “FS Jelgava-2” izbraukuma spēlē 10. septembrī Višķu stadionā piekāpās “Altero.lv LIIGA” līderu vienībai “FK Kalupe” ar rezultātu – 0:4 (0:1; 0:3).

Uz spēli pret Austrumu zonas un 2. līgas līderiem jelgavnieki devās bez Virslīgas spēlētāju palīdzības. Laukuma saimnieki pirmo reizi “FS Jelgava-2” pārspēja spēles 5. minūtē ar Romāna Korženko gūtajiem vārtiem – 0:1.

Jelgavniekiem ilgāku laiku izdevies savus vārtus neskartus, bet otrajā puslaikā “FK Kalupe” futbolisti (aptuveni 10 gadus vecāki par mūsu jauniešiem) salauza “FS Jelgava-2” pretestību.

59. minūtē Edgara Andrejeva sargātos vārtos bumbu ieraidīja Daniils Pavļukevičs, bet 73. minūtē – Jānis Bovins. Trīs minūtes līdz spēles beigām ceturto reizi jelgavnieku vārtus pārspēja Andrejs Kovaļovs – 0:4.

“FS Jelgava-2” atlicis vēl aizvadīt piecas spēles pret spēcīgām komandām līderu grupā, kurās vēl var izcīnīt punktus, lai uzlabotu savas pozīcijas turnīra tabulā.

Nākošo spēli mūsu jaunieši aizvadīs 17. septembrī savā bāzē Jelgavā, plkst.19:00 tiekoties ar “Ogre United” vienību.