Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

eAgronom aicina piedalīties vebinārā par oglekļa programmu (papildināta)

23. martā no pulksten  10.00 līdz 11.00 norisināsies eAgronom vebinārs “Kā iegūt papildus ienākumus, palielinot organisko vielu daudzumu augsnē”, kurā aicināti piedalīties nozares profesionāļi un ikviens interesents, informē pasākuma rīkotāji. 

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

eAgronom online semināra laikā ikvienam interesantam būs iespēja uzzināt par oglekļa programmu – atmosfēras oglekļa piesaistīšanu augsnē, īstenojot oglekļa lauksaimniecību. eAgronom oglekļa programma sniedz lauksaimniekiem iespēju saņemt samaksu par oglekļa kredītiem, kas ģenerēti, īstenojot videi draudzīgas lauksaimniecības prakses.

Semināru atklās eAgronom vadītājs Robins Saluoks, kurš pastāstīs par eAgronom vadības programmatūru un, kā mākslīgajā intelektā balstītu konsultāciju pakalpojumi lauksaimniekiem var palīdzēt samazināt izmaksas un izmešu daudzumu globālā mērogā, turpinājumā biedrības “Zemnieku saeima” valdes priekšsēdētāja vietniece Maira Dzelzkalēja – Burmistre atklās par Eiropas zaļo kursu, tā nozīmīgumu un problemātiku. Savukārt  eAgronom tirdzniecības pārstāvis Nauris Liberts iepazīstinās ar oglekļa dioksīda kredītu pārdošanas projektu un tā darbību Latvijā.Noslēgumā agronoms, eAgronom konsultants Uldis Nelsons skaidros, kā ieviest ilgtspējīgas saimniecības praksi un, kā tas darbojas saimniecībā.

Kā informē vebināra organizatori, tad oglekļa kredīts ir izlīdzināšanas vienība, ko iegādājas uzņēmumi kā vienu no opcijām, lai samazinātu savu ietekmi uz vidi. ES regula Eiropas zaļais kurss nozīmē liela apmēra saistības krasi samazināt savu oglekļa pēdas nospiedumu līdz 2050. gadam. Tāpēc uzņēmumi vēlas iegādāties CO2 kredītus, lai īstenotu vides pārmaiņas, kas pārsniedz viņu pašreizējās spēju robežas. Lauksaimnieki, piedaloties oglekļa programmā, var ne tikai uzlabot savu lauku augsnes kvalitāti, bet arī samazināt resursu izmaksas un saņemt samaksu par ģenerētajiem CO2 kredītiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Plašāka informācija par oglekļa programmu pieejama: https://eagronom.com/lv/oglekla-lauksaimnieciba/

Jaunuzņēmums eAgronom, kas Latvijā nodrošina vadības programmatūru, kā arī mākslīgajā intelektā balstītus konsultāciju pakalpojumus lauksaimniekiem, paziņojis par 8 miljonu ASV dolāru liela finansējuma piesaisti. Piesaistītās investīcijas paredzētas, lai uzlabotu oglekļa sekvestrēšanas izsekošanas tehnoloģijas un attīstītu uz blokķēdēm balstītā oglekļa protokola Solid World DAO darbību.

eAgronom ir Igaunijas jaunuzņēmums, kas tika dibināts 2016. gadā. eAgronom piedāvā saimniecības pārvaldības programmu lauksaimniekiem, un ar tās palīdzību tiek atvieglota gan ikdienas saimniecības pārvaldība, gan arī ilgtermiņa stratēģijas plānošana. Latvijas tirgū eAgronom ienāca 2017. gadā, un šobrīd ar to tiek pārvaldīti vairāk nekā 160 tūkstoši hektāru lauksaimniecības zemes Latvijā un vairāk nekā miljons hektāru lauksaimniecības zemes visā Eiropā.

Foto: publicitātes

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.