Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

“Eco Baltia” obligācijas iekļauj biržas “Nasdaq Riga” Baltijas First North tirgū (FOTO)

Vides resursu apsaimniekošanas uzņēmuma AS “Eco Baltia” šā gada 17. februārī emitējusi savas pirmās obligācijas, un tās no 2.marta iekļautas biržas “Nasdaq Riga” Baltijas First North tirgū.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Eco Baltia” obligāciju emisijas apjoms ir 8 miljoni eiro, vienas obligācijas nominālvērtība ir 1000 eiro ar fiksētu gada likmi 8% un kupona izmaksu divas reizes gadā. Obligācijas tiks dzēstas 2026. gada 17. februārī.

“Eco Baltia” obligāciju iekļaušana notiek pēc publiskā piedāvājuma Latvijas un Lietuvas investoriem. “Eco Baltia” obligāciju publiskais piedāvājumus guva ievērojamu investoru interesi – pieprasījums pēc obligācijām vairāk nekā 3,5 reizes pārsniedza piedāvājumu. Interesi iegādāties obligācijas izteica vairāk nekā 250 kvalificētie un privātie investori Latvijā un Lietuvā par kopējo summu 28,49 miljoni eiro. 54% investoru bija no Latvijas, bet 45% – no Lietuvas.

Rīko zvana ceremoniju

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Nasdaq Riga” 2. martā pulksten 10 rīkoja zvana ceremoniju AS “Eco Baltia” grupas uzņēmuma AS “PET Baltija” PET granulu ražotnē Jelgavā, Aviācijas ielā 18G. Ceremonija svinīgi ieskandināja AS “Eco Baltia” obligāciju tirdzniecības biržā pirmo dienu, dodot tai zaļo gaismu. Zvanam, kas iezvanīja pirmo kotācijas dienu, ir jau 30 gadu sena vēsture.

“Eco Baltia” ieiešana kapitāla tirgū un mūsu pirmo obligāciju tirdzniecība „Nasdaq” ir nozīmīgs brīdis kompānijas attīstībā. Tas vēlreiz apliecina „Eco Baltia“ izaugsmes perspektīvu un nodrošina mums iespēju nākotnē veidot attiecības ar vēl plašāku investoru loku,” uzsver AS “Eco Baltia” valdes priekšsēdētājs Māris Simanovičs. Ko uzņēmums iesāks ar iegūtajiem finanšu līdzekļiem?

Vairāk lasiet 9. marta laikrakstā “Zemgales Ziņas”

Foto: pasākuma publicitātes un Andra Ozola

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.