“FK Jelgava” futbolistes no Gulbenes atved trīs punktus

“FK Jelgava” sieviešu komandas līderes

Sieviešu futbola komanda “FK Jelgava” svētdien Gulbenē aizvadīja 1. līgas pirmā posma spēli pret “FB Gulbene/ZAFC” un panāca pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 4:0 (1:0; 3:0). Jelgavniecēm šī ir jau piektā uzvara pēc kārtas.

“FK Jelgava” meitenes devās uz Gulbeni bez “FK Iecava” spēlētāju atbalsta, bet tas netraucēja viņām gūt panākumu. Jau 11. spēles minūtē jelgavnieču aizsardzības balsts Denīze Marta Medinika ieraidīja bumbu laukuma saimnieču vārtos – 1:0.

Otrā puslaika sākumā galvenais treneris Aleksejs Osipovs atsvaidzināja komandas spēku ar trim maiņām un diezgan drīz “FK Jelgava” guva nākošos vārtus.

53. minūtē Daniela Miļūna raidīja bumbu “FB Gulbene/ZAFC” vārtos, bet 60. minūtē Ketija Daukšte precīzi realizēja soda sitienu – 3:0.

Spēles izskaņā Ketija guva vēl vienus vārtus, kļūstot par sesto labāko vārtu guvēju Sieviešu 1. līgā – 4:0.

Piektā uzvara pēc kārtas ļauj “FK Jelgava” futbolistiem saglabāt vietu turnīra pirmajā pieciniekā, kas ļaus viņām otrajā čempionāta posmā cīnīties par godalgotām vietām. Pēdējā turnīra pirmā posma spēlē jelgavnieces 13. augustā plkst.16:00 savās mājās tiksies ar pretiniecēm no “Daugavpils futbola skolas”.