“FK Jelgava” meitenes zaudē pārspēlēs

Sieviešu 1. līgas futbola komanda “FK Jelgava” 16. novembrī izbraukumā aizvadīja otro pārspēļu spēli pret “FK Auda” un piedzīvoja zaudējumu ar rezultātu 0:4 (0:2; 0:2), zaudējot iespēju pārietu uz augstāka līmeņa sacensībām.

Pirmajā pārspēļu spēlē “FK Jelgava” savā mājas 12. novembrī piekāpās “FK Auda” ar rezultātu 0:1.

Šoreiz pretinieces bija krietni motivētākas un informētākas par “FK Jelgava” spēles taktiku. Arī šoreiz viņas uzreiz veica pamatīgu spiedienu uz viešņu vārtiem, kas jau trešajā spēles minūtē rezultējās ar Madaras Ērikas Paideres vārtu guvumu – 0:1.

Pirmā puslaika noslēgumā Paidere guva vēl vienus vārtus un dubultoja “FK Auda” pārsvaru. Spēles pārtraukumā “FK Jelgava” galvenais treneris nomainīja vārtsardzi Elzu Renāti Strazdiņu pret Anniju Bušmani.

Annijai arī nācās papūlēties vārtos, bet 52. minūte Paidere pārspēja arī viņu. 63. minūtē Annijas vārtos bumbu raidīja Nikola Brahmane – 0:4.

Zaudējot abās spēlēs “FK Jelgava” neiegūst iespēju pāriet uz Sieviešu futbola līgu un turpinās spēlēt 1. līgā. Jelgavnieces īpaši nepārdzīvo par zaudējumu, jo ir jau tā guvušas labāko savas pastāvēšanas vēsturē rezultātu un spēja ari sevi pārbaudīt cīņā ar spēcīgāku komandu.

Nākošajā sezonā “FK Jelgava” futbolistes piedalīsies jau ar lielāku cīņassparu un augstākiem mērķiem.