“FK Jelgava” pārspēj arī otro spēcīgāko turnīra komandu

Sieviešu futbola komanda “FK Jelgava” izbraukumā ar rezultātu 2:1 (0:1; 2:0) pārspēja 1. līgas turnīra tabulas otrās vietas īpašnieces – “Daugavpils futbols skola”. Vārtus svarīgā spēlē guva Karolīna Auziņa un Ketija Daukšte.

Cīņā par trešo vietu čempionātā jelgavniecēm bija svarīgi izcīnīt uzvaru pret “Daugavpils futbola skolas” futbolistēm. Pirmajā posmā “FK Jelgava’ meitenes piekāpās pretiniecēm ar rezultātu 0:2 un labākais uz ko varēja cerēt, aizvadīt spēli ar neizšķirtu rezultātu.

Bet neviens negaidīja to, kas notika Daugavpilī. Pirmais puslaiks tika aizvadīts pēc paredzēta scenārija, kurā mājiniece Liene Reute spēles 40. minūtē atklāja rezultātu, ieraidot bumbu “FK Jelgava” meiteņu vārtos – 0:1.

Otrajā puslaikā jelgavnieces paveica neticamo. 71. minūtē Karolīna Auziņa izlīdzināja spēles rezultātu, bet desmit minūtes vēlāk Ketija Daukšte guva uzvaras vārtus – 2:1.

Spēlē gūtie trīs punkti, nostiprināja “FK Jelgava” turnīra trešajā pozīcijā, bet arī radīja teorētisko iespēju pakāpties uz otro vietu. Jelgavniecēm atlikusi viena spēle pret līderu turnīra pastarītēm “Rīgas futbola skola-2”.

Ja jelgavnieces uzvar savā spēlē, bet Daugavpils piekāpjas vai aizvada neizšķirtas pēdējās divas spēlēs, tad pastāv iespēja pretendēt uz sudraba medaļām. Savukārt, lai izcīnītu vismaz bronzas medaļas, vienalga ir jāgūst uzvara, jo tuvākām sekotājam no “Rēzeknes BJSS” vēl ir iespējas pretendēt uz trešo vietu.

Atbildīgo pēdējo spēli “FK Jelgava” meitenes aizvadīs savās mājās 18. oktobrī plkst.18:00 tiekoties ar “Rīgas futbola skolas-2” futbolistēm.