Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

FOTO: Sirsnīgi uzsāk Jelgavas īpašo bērnu māmiņu sociālo projektu “Atklāj un iemīli sevi!”

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

15.oktobrī svinīgi  uzsākts Latvijas Bērnu fonda Jelgavas nodaļas sociālais projekts “Atklāj un iemīli sevi!”, kas norisināsies divus mēnešus. Projekta laikā 11 Jelgavas īpašo bērnu māmiņām tiks dota iespēja apmeklēt vairākus radošus un izglītojošus pasākumus, kas vērsti uz fiziskās veselības un labsajūtas uzlabošanu, ar mērķi atklāt sevī esošo potenciālu un iemīlēt sevi no jauna.

Atklāšanas pasākums notika “Hotel Jelgava” un tajā piedalījās 10 no 11 projekta dalībniecēm – Jelgavas īpašo bērniņu māmiņas, kā arī projekta organizēšanā iesaistītie, partneri, atbalstītāji, sponsori un mediji.

Svinīgo projekta atklāšanas pasākumu vadīja Andželika Vanaga-Stūre. Ar deju priekšnesumu uzstājās bērni no Jelgavas pamatskolas “Attīstības centrs Valdeka”. Uzmundrinošus vārdus klātesošajiem teica šogad prezidenta vēlēšanu laikā plašāk iepazītā jelgavniece Elīna Pinto, Jelgavas senioru biedrības priekšsēdētāja Ilga Antuža,  deju “Backstage art center” vadītāja Katrīna Kortikova, sporta klubs “Fitland” vadītāja Elīna Sosnova, Gita Čuhalova, kas uzdāvināja dalībniecēm “Raypath” dāvanas, Sandra Jaroša, kas konsultēs par stilu, kā arī Latvijas Bērnu fonda Jelgavas nodaļas vadītāja Diāna Gailuma.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Divu mēnešu laikā projekta “Atklāj un iemīli sevi!” dalībniecēm ir ieplānota daudzpusīga programma, tai skaitā sporta klubs “Fitland” piedāvās fizisko aktivitāšu nodarbības. Skaistuma kopšanas salons “Skaistuma ēra” veiks vizuālās izmaiņas, Katrīna Kortikova no “Backstage art center” attīstīs dalībnieču dejošanas prasmes, Sandra Jaroša konsultēs par stilu, Diāna Daugaviete un Eva Dambīte konsultēs par uzturu un veselīgu dzīvesveidu. Kosmetoloģe Gita Skalberga veiks konsultācijas un sejas procedūras, Brigita Rāviņa vadīs radošās gleznošanas nodarbības un ēterisko eļļu meistarklases, kā arī sajūtu telpu miera un līdzsvara atgūšanai māmiņām kopā ar bērniem.

Latvijas bērnu fonda Jelgavā vadītāja Diāna Gailuma stāsta, ka projekta “Atklāj un iemīli sevi!”’ galvenais mērķis ir pacelt īpašo bērnu māmiņu pašapziņu, palīdzēt viņām izkļūt no upura lomas, kā arī dot izpratni par to, ka sievietei nav jāatsakās no savas dzīves, no karjeras un no tā pienesuma, ko sieviete ar savu potenciālu un zināšanām var dot sabiedrībai.   

Projekts “Atklāj un iemīli sevi!” noslēgsies ar svinīgu labdarības pasākumu 17.decembrī.

Foto: Inga Alle

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.