“FS Jelgava-2” grauj Jēkabpils futbolistus (FOTO)

Dublieru futbola komanda “FS Jelgava-2” svētdienas vakarā izcīnīja rezultatīvu uzvaru “Altero.lv LIIGA” līderu turnīrā pret “Jēkabpils SC” ar rezultātu 7:2 (2:1; 5:1). Divus vārtus spēles gaitā guva Markuss Martins Rudaks.

Pirmajā savstarpējā līderu turnīra spēlē jelgavnieki piekāpās “Jēkabpils SC” ar rezultātu 2:3, zaudējot svarīgus punktus. Šoreiz “FS Jelgava-2” palīdzēja Riharda Bečera dalība un futbolistu pārliecība, nonākot vārtu priekšā un nelaižot garām iespējas sist bumbu uz pretinieku vārtiem.

Pirmajā puslaikā jelgavnieki pārliecinoši uzbruka un izmantoja katru iespēju raidīt bumbu uz pretinieku vārtiem. Tas ļāva Markusam Ivanovam un Dāvim Mūrniekiem izvirzīts “FS Jelgava-2” spēles vadībā.

“Jēkabpils SC” futbolisti centās atbildēt ar ātriem pretuzbrukumiem un viens no tiem viņiem izdevās. Rainers Ragainis spēja pārspēt Kristeru Gabrielu Bite, samazinot savas komandas atpalikšanu – 2:1.

Pārtraukumā “FS Jelgava-2” galvenais treneris Anatolijs Sidenko veica četru spēlētāju maiņu, atjaunojot komandas spēkus. Uz maiņu iznākušais Vladislavs Žihs nekavējoties atjaunoja divu vārtu pārsvaru.

“Jēkabpils SC” izdevās nopelnīt iespēju izpildīt soda sitienu, kuru realizēja Jegors Trofimovs, atjaunojot spēles intrigu.

Bet tad pār viesiem gāzās vārtu guvumu brāzma. Divas reizes bumbu vārtu tīklā raidīja Markuss Martins Rudaks un vienu reizi Rihards Bečers. Spēles pieliktā laikā naglu “FS Jelgava-2” uzvarā ieskaldīja Armīns Stikuts – 7:2.

Gūtie punkti ļauj “FS Jelgava-2” pacelties turnīra tabulā uz sesto pozīciju un vieš cerību, ka vēl ir iespējas ieņemt piekto vietu. Līdz čempionāta beigām atlikušas vien divas spēles. 21. oktobrī pret “FK Kalupe” un 28. oktobrī pret “Ogre United”.