“FS Jelgava-2” nobīda no troņa 2. līgas līderus “FK Kalupe” (FOTO)

“Altero.lv LIIGA” līderu turnīra spēlē futbola komanda “FS Jelgava-2” ar rezultātu 5:1 (0:1; 5:0) pārspēja “FK Kalupe” un nobīdīja viņus tabulā uz otro pozīciju aiz “Mārupes SC”. Divus vārtus jelgavnieku rindās guva Dāvis Mūrnieks, pa vieniem vārtiem Vladislava Žiha, Artūra Janovska un Kristera Skadmaņa kontā.

Pirmajā līderu turnīra savstarpējā spēlē “FS Jelgava-2” piekāpās līderiem ar rezultātu 0:4. Arī šoreiz cīņa sākās ar ātriem “FK Kalupe” vārtiem, kurus 13. minūtē guva Daniils Pavļukevičs.

Pirmais puslaiks turpinājās ar “FS Jelgava-2” bumbas pārliecinošu kontroli un mēģinājumiem pietuvoties pretinieka soda laukumam. “FK Kalupe” diezgan droši spēlēja aizsardzībā un atbildēja pāris ātriem pretuzbrukumiem.

Otrajā puslaikā “FK Kalupe” negaidīti mainīja stratēģiju un aizgāja uzbrukumā. Tas viņiem maksā dārgi. Jelgavnieki izturēja spiedienu un atbildēja ar diviem ātriem uzbrukumiem, kuros abos vārtus guva Dāvis Mūrnieks, izvirzot “FS Jelgava-2” spēles vadībā – 2:1.

Pie tāda rezultāta viesiem nekas cits vaira neatlika, kā turpināt uzbrukumus, kuri viņiem maksāja vēl ar trim zaudētiem vārtiem, kuri tika gūti “FS Jelgava-2” futbolistu ātro pretuzbrukumu rezultātā. Bumbu vārtos raidīja Vladislavs Žihs, Artūrs Janovskis un Kristers Skadmanis.

“FS Jelgava-2” uzvaras rezultātā “FK Kalupe” no pirmās pozīcijas turnīra tabulā nolaidās uz otro vietu. Jelgavniekiem tagad ir vienāds punktu skaits, kā “FK PPK/Betsafe”, kuriem gan ir par vienu aizvadīto spēli mazāk.

Līdz turnīra beigām “FS Jelgava-2” atlikusi viena spēle pret “Ogre United”, kuru būs jāaizvada 28. oktobrī izbraukumā. No pēdējās kārtas iznākuma būs atkarīga daudzu komandu pozīcijas turnīra tabulā un tas piedod tai papildus intrigu.