“FS Jelgava” aizvada neizšķirtu spēli pret “BFC Daugavpils” (FOTO, VIDEO)

Futbola komanda “FS Jelgava” sestdien Jāņa Lūša stadionā Zemgales Olimpiskā centrā aizvadīja neizšķirtu “Optibet” Virslīgas spēli pret “BFC Daugavpils”, kura noslēdzās bez vārtu guvumiem – 0:0 (0:0, 0:0).

Pēc izlašu pārtraukuma “FS Jelgava” pirmo spēli aizvadīja savās mājās un kurā uzņēma viesus no “BFC Daugavpils”. Mājinieki startēja ar savu kaujas spējīgāko sastāvu, bet viesiem bija radušās grūtības dēļ traumētiem spēlētājiem.

Pirmajā puslaikā “FS Jelgava” ieguva bumbas kontroli un centās pārspēt pretinieku. “BFC Daugavpils” galvenais treneris Kirils Kurbatovs pēc spēles atklāja, ka viņi bija speciāli gatavojušies spēlei un tāda bija viņu taktika – ļaut “FS Jelgava” kontrolēt bumbu un atbildēt ar pretuzbrukumiem.

Jelgavas spēlētāji Mārcim Dāvim Valmieram, Agrim Glaudānam, Ralfam Šitjakovam un Ikuto Gomi pirmajā puslaikā bija izdevības gūt vārtus, bet bumba vai nu gāja garām vārtiem, vai nu arī to tvēra viesu vārtsargs Vladislavs Kurakins (no 2018. līdz 2020. gadam spēlēja “FK Jelgava”).

Savukārt “BFC Daugavpils” futbolisti pirmajā puslaikā spēja izveidot pretuzbrukumus un standarta situācijas, kurās jelgavnieku vārtos fantastiski nospēlēja vārtsargs Raivo Stūriņš. Arī spēles turpinājumā viņš nepievīla savu komandu, demonstrējot savus lieliskos lēcienus pēc bumbas.

Otrajā puslaikā “FS Jelgava” uzbrukumi kļuva agresīvāki un masīvāki, kas gan arī viesiem atstāja daudz brīva laukuma straujiem un bīstamajiem pretuzbrukumiem.

83. minūtē nigērietis Viktors Osuagvu raidīja bumbu pa “BFC Daugavpils” vārtu stabu, bet 88. minūtē azerbaidžānītis Ramins Nasirli atbildēja ar to pašu, bet jau jelgavnieku pusē. Šajās epizodēs stadiona tribīnes skaļi “uzsprāga” emocijās, jo šo cīņu apmeklēja Jelgavas pirmo klašu audzēkņi ar vecākiem, kurus “FS Jelgava” apsveica ar skolas gaitu uzsākšanu.

Neizšķirts spēles rezultāts nemainīja jelgavnieku pozīcijas “Optibet” Virslīgas turnīra tabulā, bet nedaudz samazināja iespēju pietuvinātiem “FK Liepāja” piektajai pozīcijai. 24. septembrī “FS Jelgava” savās mājās uzņems “RFS” futbolistus un cīnīsies, lai sagādātu kārtējo pārsteigumu čempionātā.