“FS Jelgava” atspēlējas pret Latvijas čempioniem “Valmiera FC”

Svētdien futbola komanda “FS Jelgava” aizvadīja kārtējo “Optibet” Virslīgas spēli, kurā spēja atspēlēt pret Latvijas čempioniem “Valmiera FC” divu vārtu deficītu un noslēdza cīņa ar neizšķirtu rezultātu 2:2 (0:1; 2:1).

Pirmajā savstarpējā spēlē Latvijas čempioni “Valmiera FC” jelgavniekus pārspēja ar rezultātu 2:0, bet otrajā kārtā uzvaru ar līdzīgu rezultātu izcīnīja “FS Jelgava” futbolisti.

Spēlē nepiedalījās komandas uzbrukuma līderis Viktors Osuagvu, bet viņa vietā lieliski uz laukuma izcēlās abi japāņi Rjūga Nakamura un Ikuto Gomi. Futbolisti piedalījās momentu veidošanā pirmajā puslaikā, bet diemžēl pietrūka precizitātes vārtus gūšanā.

30. minūtē pēc stūra sitiena izpildes bumbu jelgavnieku vārtos ieraidīja “Valmiera FC” aizsargs Niks Sliede – 0:1. Otrajā puslaika 60. minūtē pēc tāda pašas standarta situācijas izpildes bumbu vārtos ieraidīja valmierietis Roberts Veips – 0:2.

Jau nākamajā minūtē “FS Jelgava” japāņi Ikuto Gomi un Rjūga Nakamura ar teicamu saspēli uzbrukumā izvirzīja Rihardu Bečeru, kurš guva savus debijas vārtus “Optibet” Virslīgā – 1:2.

“FC Valmiera” pēc zaudētiem vārtiem mēģināja uzspiest savu spēli, bet nespēja realizēt divus lieliskus vārtu gūšanas momentus. Savukārt “FS Jelgava” savu iespēju 79. minūtē nepalaida garām. No labās malas Dāvis Mārcis Valmiers atdeva piespēli Rjūga Nakamura, kurš ar teicamu tālsitienu no soda laukuma ārpuses ieraidīja bumbu vārtu tīklā un ļāva komandai atspēlēties pret Latvijas čempioniem – 2:2.

Neizšķirts rezultāts ļauj “FS Jelgava” saglabāt septīto pozīciju “Optibet” Virslīgas turnīra tabulā, bet cīņa tā saucamajā “otrajā pieciniekā” ir ļoti sīva, jo punktu atšķirība starp komandām ir minimāla un veiksmīga spēle var pamainīt vietu izkārtojumu.

Nākamo spēli “FS Jelgava” aizvadīs mājā Jāņa Lūša stadionā, 26. augustā tiekoties ar “FK Tukums 2000/Telms”. Šosezon mūsu puišiem vēl nav izdevies pārspēt tukumniekus. Vienreiz aizvadīta neizšķirta spēle un vienreiz piedzīvots zaudējumus.