“FS Jelgava” izcīna pirmo uzvaru izbraukumā

Pirmdien futbola komanda “FS Jelgava” Rīgā “Optibet” Virslīgas 24. kārtas spēlē ar rezultātu 1:0 (1:0; 0:0) pārspēja “FK Metta” vienību. Jelgavniekiem šī bija pirmā reize šosezon, kad viņi gūst panākumu izbraukumā.

Līdzīgi, kā iepriekšējā spēlē savu lietderīgumu komandai pierādīja jaunais spēlētājs – japānis Ikuto Gomi. Pārī ar nigērieti Viktoru Osuagvu jau pašas spēles sākumā viņi veidoja bīstamas situācijas pie “FK Metta” vārtiem.

Spēles sestajā minūtē Ikuto Gomi pretinieku soda laukumā izrādīja savas individuālās prasmes bumbas kontrolē un lai viņu apturētu, laukuma saimnieku aizsargam nācās to nogāzt no kājām ar neatļautu paņēmienu.

Spēles galvenais tiesnesis Edgars Maļcevs piesprieda par labu jelgavniekiem 11 metru soda sitienu, kuru precīzi izpildīja Viktors Osuagvu – 1:0.

Pirmā puslaika turpinājumā abiem “FS Jelgava” spēlētājiem vēl bija vairākas iespējas palielināt gūto vārtu skaitu, bet pietrūka veiksmes un vārtos labi nospēlēja “FK Metta” vārtsargs Jānis Beks.

Rīdzinieki nebija nekādi “sitamie zēni” un veidoja savus pretuzbrukumus, bet viņiem pietrūka precizitātes un arī jelgavnieku vārtsargs Raivo Stūriņš bija uzdevumu augstumos.

Otrā puslaika sākumā jelgavnieku vadošais duets veica vairākus bīstamus uzbrukumus, bet bez gūtiem vārtiem. Turpinoties spēlei “FS Jelgava” pārgāja uz spēli aizsardzībā, kuru “FK Metta” futbolisti nespēja uzlauzt, ļaujot jelgavniekiem izcīnīt pirmo uzvaru izbraukumā un otro uzvaru pēc kārtas.

Izcīnītie spēlē trīs punkti, ļauj “FS Jelgava” turnīra tabulā saglabāt septīto vietu un samazināt punktu defecītu no sestās vietas īpašnieces – “FK Metta”. Nākamo spēli jelgavnieki aizvadīs 6. augustā, izbraukumā tiekoties ar “pirmā piecinieka” komandu – “FK Auda”, kuru šosezon vēl nav izdevies pārspēt.