“FS Jelgava” trešo reizi nespēj tikt galā ar “Super Nova Salaspils”

“Optibet” Virslīgas 31. kārtā futbola komanda “FS Jelgava” aizvadīja neizšķirtu spēli pret “Super Nova Salaspils” ar rezultātu 1:1 (0:0; 1:1). Vienīgos vārtos jelgavnieku labā guva Viktors Osuagvu.

“FS Jelgava” sastāvā uz šo spēli nebija pieteikti Ikuto Gomi un Dāvis Mārcis Valmiers. Toties sākuma sastāvā uzreiz startēja Vadims Maščenko un Dāvis Vējkrīgers. Komandas rezerve tika papildināta ar dublieru vienības spēlētājiem.

Pirmā puslaika sākumā “FS Jelgava” centās pārņemt spēles iniciatīvu, veicot pirmos bīstamus uzbrukumus. Salaspils futbolistiem izdevās tos neitralizēt un arī paši sāka veidot ātrus pretuzbrukumus.

Spēles nogriežņa vidū komandu bumbas kontroles apjoms izlīdzinājās un abas komandas izveidoja labus vārtus gūšanas momentus. Viktoram Osuagvu, Vadimam Maščenko un Mārcim Peilānam bija iespēja atklāt spēles rezultātu.

Arī “Super Nova” atbildēja ar trīs labiem momentiem, kuri lika pacīnīties savu vārtu laukumā gan vārtsargam Raivo Stūriņam, gan arī aizsargiem. Visos momentos bumba neatrada savu ceļu uz vārtiem un pirmais puslaiks noslēdzās ar neizšķirtu rezultātu 0:0.

Otrais puslaiks sākās ar “FS Jelgava” ātro uzbrukumu, kurā laukuma saimnieku soda laukumā Viktors Osuavu divcīņā atguva no pretinieka bumbu un raidīja to vārtos, atklājot spēles rezultātu – 1:0.

“Super Nova” nekavējoties devās pretuzbrukumos un spēles 54. minūtē nigērietis Ahanna Grants Viljams ieraidīja vārtos no vārtsarga Raivo Stūriņa atlēkušo bumbu, izlīdzinot spēles rezultātu – 1:1.

Pēc gūtiem vārtiem Salaspils futbolisti turpināja uzbrukumus, kamēr jelgavniekiem neizdevās nostabilizēt savu aizsardzību. Raivo Stūriņam vēl divas reizes bija jāglābj savu komandu no vārtu zaudējumiem.

“FS Jelgava” spēlētāji spēja pieturēt bumbu un nomierināt spēli. Tas arī deva viņiem iespējas izveidot divus bīstamus uzbrukumus. Viena no tiem Viktors Osugvu no vārtu priekšas bumbu aizsita garām vārtiem, bet otrajā – aizsargs Vladislavs Veremejevs ar galvu raidīja bumbu nedaudz augstāk par vārta pārliktni.

Tuvojoties spēles noslēgumam, abu komandu spēlētājiem spēki sāka izsīkt un spēles gaita nomierinājās. Šo momentu spēja izmantot laukuma saimnieki, izveidojot pretuzbrukumā, kurā Artūrs Ostapenko raidīja bumbu pa Raivo Stūriņa kreiso vārtu stabu.

Vārtus līdz spēles beigām vairs neviens neguva un trešo reizi sezonas garumā cīņa starp abām komandām noslēdzās ar neizšķirtu rezultātu.

32. kārtā 07. oktobrī jelgavnieki dosies izbraukumā, kurā tiksies ar “FK Liepāja” – viena no pirmā piecinieka komandām no kuras šosezon izdevās paņemt visvairāk punktu.