Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

“Gren Jelgava” apgrozījums pagājušajā gadā pieaudzis par 17,4%

Enerģētikas uzņēmuma SIA “Gren Jelgava” apgrozījums pagājušajā gadā bija 10,664 miljoni eiro, kas ir par 17,4% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt uzņēmuma peļņa sasniedza 1,576 miljonus eiro, kas ir par 2,1 reizi vairāk nekā 2020.gadā, liecina informācija “Firmas.lv”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Uzņēmuma apgrozījumu pērn pamatā veidoja saražotā un pārdotā siltumenerģija.

Kompānijas gada pārskata vadības ziņojumā norādīts, ka “Gren Jelgava” nākotnē plāno turpināt darbu pie atlikušo veco siltumtrašu posmu nomaiņas. Jelgavā Pētera ielas ēku rajonā tiks izbūvēti jauni individuālie siltumpunkti, aizvietojot novecojušu centrālo siltumpunktu.

Tāpat ir sākta projektu īstenošana, lai aizvietotu gāzes ūdenssildāmos katlus Kalnciema ielā un Neretas ielā uz granulu ūdens sildāmajiem katliem, savukārt Skautu ielā bērnudārzam tiks izbūvēts pieslēgums centralizētajai siltumapgādes sistēmai. “Gren Jelgava” plāno turpināt arī jaunu klientu pieslēgšanu centralizētajai siltumapgādei. Projekta īstenošanai paredzēts izmantot Eiropas Savienības fondu līdzekļus.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Vienlaikus klientu servisa digitalizēšanai plānots izveidot klientu interneta portālu siltumenerģijas patēriņa informācijas atspoguļošanai, norēķiniem un informācijai par energoefektivitātes uzlabošanu ēkās.

“Gren Jelgava” 2020.gadā strādāja ar 9,082 miljonu eiro apgrozījumu un 737 401 eiro peļņu.

Uzņēmums reģistrēts 2003.gadā, tā pamatkapitāls ir 2,223 miljoni eiro. Kompānija pieder Nīderlandes “Gren Holding Company”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Gren” enerģijas ražošanas uzņēmumi Latvijā strādā Jelgavā un Daugavpilī, Igaunijas pilsētās Pērnavā un Tartu, kā arī Lietuvas pilsētās Klaipēdā, Kauņā, Jonišķos un Švenčoņos. “Gren Latvija” vienīgā īpašniece ir Nīderlandes “Fortum H&C 1”.

Foto: Eva Mellēna

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.