Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Iecienīts novuss un lielformāta dambrete

Galda spēles noteikti nav domātas tikai ziemas vakariem. Par to liecina cilvēku atsaucība, kad vējainā un lietainā pirmdienas pēcpusdienā Jelgavas Sabiedriskā centra telpās norisinājās galda spēļu pēcpusdiena. Izmēģināt jau zināmas galda spēles, kā arī spēlēt novusu, galda hokeju un lielformāta dambreti bija aicināts ikviens interesents neatkarīgi no vecuma.

Kā “Zemgales Ziņām” pastāstīja Sabiedriskā centra darbiniece Krista Lukjanska: “Šāda aktivitāte tiek organizēta pirmo reizi. Iepriekš jūnija sākumā notika “Vasaras atklāšanas” pasākums, kura laikā norisinājās dažādi galda spēļu turnīri, bet tas bija orientēts tieši uz bērniem un jauniešiem.

Atsaucība bija liela, tāpēc nolēmām dot iespēju visu vecumu cilvēkiem uzspēlēt dažādas vairāk vai mazāk zināmas galda spēles. Ir prieks, ka jau pirmajā pasākuma stundā pie mums aktīvi darbojās daudz jauniešu un vecāka gadagājuma cilvēku. Es labprāt, ja nepieciešams, palīdzu apgūt un paskaidroju spēļu noteikumus.”

Sabiedriskā centra jaunatnes lietu speciāliste Beatrise Līva Steinarte un Kristīne Skrastiņa piebilst: “No spēlēm apmeklētāji parasti izvēlas tādas, kas saistītas ar aktīvu darbošanos. Vispieprasītākais ir novuss un lielformāta dambrete, bet āra pasākumos arī galda teniss.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties ZZ.lv abonementu:

"ZZ.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē ZZ.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā ZZ.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.