Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Ikgadējais VID seminārs Zemgales NVO par gada pārskatiem jau rīt

Zemgales Nevalstisko organizāciju (NVO) centrs sadarbībā ar  Valsts ieņēmumu dienestu (VID) 23.martā pulksten 11 tiešsaistē organizē semināru nevalstisko organizāciju pārstāvjiem ”NVO grāmatvedība un finanšu iespējas”. Semināra mērķis sniegt atbalstu NVO veiksmīgi sagatavot 2021.gada darbības pārskatu un plānot turpmāko darbību, informē Zemgales NVO centra valdes priekšsēdētājs Uldis Dūmiņš.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Darba kārtība:

11:00 -12:30 Biedrības grāmatvedības kārtošana un gada pārskatu sagatavošana

13:30 – 14:30 Finansējuma piesaistes iespējas sabiedriskiem projektiem

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pieteikties semināram var šeit: http://ej.uz/gramatvediba_un_iespejas

NVO centrs aicina iesniegt jautājumus par gada pārskata sagatavošanu un biedrības grāmatvedības kārtošanu, tai skaita specifiskos jautājumus, lai semināra laikā gūt precīzu atbildi.

Pasākumu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Savukārt Aktīvo iedzīvotāju fondā pieejams finansējums Latvijas NVO iesaistei Ukrainas krīzes situācijas risināšanai un papildus konkurss stratēģiskajiem projektiem cilvēktiesību jomā.

Reaģējot uz Krievijas agresiju Ukrainā un tas izraisīto cilvēksituācijas krīzi, kā arī Latvijas pilsoniskās sabiedrības vēlmi iesaistīties un sniegt palīdzību,  Aktīvo iedzīvotāju fonds informē, ka jebkurā brīdī iespējams pieteikt atbalstu Latvijas pilsoniskās sabiedrības iesaistei un koordinēšanai, kā arī dažādu piketu un demonstrāciju organizēšanai un norisei, brīvprātīgā darba koordinēšanai, finansējuma vākšanas kampaņām, interešu pārstāvības aktivitātēm u.c. pilsoniski aktīvām darbībām. Vienam projektam pieejamais finansējums – līdz 10 000 eiro. Vairāk šeit https://www.activecitizensfund.lv/lv/jaunumi/aif-jaunumi/atbalsts-latvijas-pilsoniskas-sabiedribas-darbam-ukrainas-krizes-situacija.html

No 2022. gada 22. marta līdz 7. jūnijam pulksten 14.00 Latvijas pilsoniskās sabiedrības organizācijas (biedrības un nodibinājumi) ir aicinātas iesniegt projektus Aktīvo iedzīvotāju fonda (AIF) Stratēģisko projektu konkursā cilvēktiesību stiprināšanai Latvijā. Konkursa mērķis ir nodrošināt atbalstu cilvēktiesību aktivitātēm Latvijā, un katram projektam jāveicina pozitīvas ilgtermiņa pārmaiņas attiecībā uz vismaz vienu no šiem rezultātiem:

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

– ir palielinājies cilvēktiesības atbalstošo iedzīvotāju skaits Latvijā;

– vismaz 600 diskriminācijas un cilvēktiesību pārkāpumu upuru Latvijā saņem pilsoniskās sabiedrības organizāciju nodrošinātos pakalpojumus;

– ir samazinājies tādu Latvijas iedzīvotāju īpatsvars, kuri nezina, kur vērsties pēc palīdzības diskriminācijas gadījumā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Konkursa kopējā summa ir 374 431 eiro, un viena projekta finansējums ir 40 000 – 105 000 eiro (AIF finansējums ir līdz 100% no projekta kopējā budžeta). Projekti jāīsteno laika periodā no 01.09.2022. līdz 30.04.2024., un to ilgums var būt 18-20 mēneši. Vairāk skatīt šeit https://www.activecitizensfund.lv/lv/jaunumi/aif-jaunumi/papildkonkurss-atverta-pieteikumu-pienemsana-strategisko-projektu-konkursa-cilvektiesibu-stiprinasanai-latvija.html

Jautājumu gadījumā lūdzu sazinieties ar Zemgales AIF koordinatoru – Uldi Dūmiņu, tālr. 29802373

Zemgales NVO Whatsapp grupa

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Lai uzzinātu regulārus (2-3x nedēļā) jaunumus par jūsu biedrības vai nodibinājuma iespējām, aicinām pievienoties Zemgales NVO Whatsapp grupai.

Kā pievienoties? Atbildiet uz šo e-pastu un norādiet mobilā tālruņa numuru un organizācijas nosaukumu.

Foto: pixabay.com

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.