Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Izsludināta pieteikšanās vasaras nometnei ģimenēm, kurās aug bērns ar invaliditāti

ESF projekta “Atver sirdi Zemgalē”, darbības Izglītojoši pasākumi ietvaros, tiek organizēta nometne Zemgales plānošanas reģiona pašvaldībās dzīvojošām ģimenēm, kurās aug bērns ar invaliditāti. Nometnē aicināti piedalīties bērni, līdz 17 gadu vecumam, ieskaitot, kam noteikta invaliditāte un kuri dzīvo ģimenēs, kā arī viņu ģimenes locekļi – vecāki/likumiskie pārstāvji/audžuvēcāki un brāļi/māsas līdz 17 gadu vecumam, ieskaitot, informē Zemgales plānošanas reģions.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Nometnes formāts paredz, ka bērnu ar funkcionāliem traucējumiem nometnē pavada vismaz viens vecāks vai likumiskais pārstāvis. Dalība nometnē ir bez maksas.

Nometnē ģimenēm tiek piedāvāta dzīvošana viesu namā “Rati” Aizkraukles novadā, telpas un labiekārtota teritorija dažādām nodarbībām un atpūtai, 5-reizēja ēdināšana. Būs dažādas radošās nodarbības, atpūta vecākiem, psiholoģiskais atbalsts un informācija par dzīvesvietas tuvumā pieejamajiem atbalsta pakalpojumiem. Bērni varēs iepazīt savas spējas un prasmi sadarboties. Bērniem, kam funkcionālo traucējumu dēļ nepieciešams asistents, tas nometnes aktivitāšu laikā tiks nodrošināts, dodot vecākiem iespēju iesaistīties vecākiem domātajās aktivitātēs un atpūsties. Dalībniekiem pašiem jānokļūst uz nometnes norises vietu nometnes pirmajā dienā un projām no nometnes norises vietas pēdējā dienā.

Jāpiebilst, ka vietas citos reģionos dzīvojošām ģimenēm var tikt piedāvātas tikai gadījumā, ja paliks brīvas vietas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Nometne ir paredzēta 40 dalībnieku grupai, un ilgs vienu nedēļas nogali no ceturtdienas līdz svētdienai 4 dienas un 3 naktis. Šovasar nometne ir iecerēta divām grupām. Interesenti aicināti atzīmēt izvēlēto laiku.

Nometnes datumi:

  • 13.-16.07.2023. vienai grupai
  • 20.-23.07.2023. otrai grupai

Lai reģistrētos nometnei jāaizpilda pieteikumu/aptaujas anketu, kas pieejama ŠEIT.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Reģistrācija nometnei atvērta līdz 26. maijam.

Vairāk informācijas: http://www.atversirdi.lv

Foto: Jelgavasnovads.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.